Ligde bu sene iyi bir çıkış yakalayan ve zirve yarışında iddialı olan Kasımpaşaspor, sahip olduğu önemli oyuncular ile transferin gözdesi olmuş durumda. Ekibin öne çıkan iki ismi olan Trezeguet ve Diagne’ye birçok takımdan teklif var. Ancak bunların tümü yönetim tarafından reddedilmiş durumda.

Chelsea’nın Teklifi Reddedildi

Sezona çok iyi bir başlangıç yapan İstanbul ekibi, kaliteli kadrosu ile dikkat çekiyor. Takımın en fazla gol atan oyuncusu olan ve aynı zamanda gol krallık yarışında zirvede yer alan Diagne, birçok büyük kulübün transfer listesinde bulunuyor. Gelen haberlere göre son olarak İngilizlerin ünlü takımı Chelsea, futbolcuyu satın almak için çok cazip bir transfer teklifinde bulundu. Hatta tam 15 milyon Euro, bu oyuncuya verilmek amacı ile gözden çıkarıldı. Ancak Kasımpaşaspor bu teklifi kabul etmedi. İstanbul takımının futbolcusu için istediği para miktarının 30 milyon Euro olduğu öğrenildi. Böylelikle başarılı oyuncu takımda kalmış oldu.

Futbolcu sadece Avrupa kulüplerinin gündeminde değil. Çünkü Türkiye’den de birçok takım bu oyuncuyu transfer etmek istiyor. Bunlardan birisi ise Fenerbahçe oldu. Kısa bir süre önce futbolcunun menajeri ile bir görüşme yapılmıştı. Ancak gelen haberler olumsuz olunca sarı lacivertli ekip başka oyunculara yönelme kararı aldı.

Al İttihad Trezeguet’i İstiyor

Kasımpaşaspor’un dikkat çeken bir diğer futbolcusu ise Trezeguet oldu. Mısırlı oyuncu, geldiği günden beri sürekli yükselen form grafiği ile dikkat çekiyor. Bu sene de gol ve asistlerine devam eden futbolcu, hem yurt içi hem de yurtdışından gelen teklifler ile gündemde kalmasını bildi. Türkiye’den çok sayıda futbolcuyu kadrosuna katan Al İttihad, son olarak rotayı bu oyuncuya çevirdi. Kasımpaşaspor ile bir görüşme yapan Arap kulübü, oyuncu için 11 milyon Euro’luk bir teklifte bulundu. Fakat bu transfer teklifi de kabul edilmedi. Kasımpaşaspor, futbolcusunu en az 15 Milyon Euro’ya satacağını duyurdu.

Kadroyu Bozmak İstemiyorlar

Kasımpaşaspor, bu sene yakalamış olduğu başarılı performansını devam ettirmek ve sezon sonunda şampiyon olmak istiyor. Bundan dolayı yapılan tekliflerin hiç birisi kabul edilmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here