FIVB Uluslar Ligi çerçevesinde düzenlenen karşılaşmalarda A Milli Kadın Voleybol Takımı adından söz ettirmeye devam ediyor. Öyle ki son maçında galibiyet elde eden Milli Takımımız, ligde yıldız isimlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu anlamda en son Tayland ile mücadeleye geçildiğini belirtmeliyiz. Sonuç olarak Tayland’ı 3-1 olacak şekilde yendiğini göreceksiniz. FIVB Uluslar Ligi için gerekli kuralar yapılmış ve rakipler belli olmuştur. Bu sayede A Milli Kadın Voleybol Takımımız da karşısına çıkan rakiplerini elemeye devam ediyor. Sonuç olarak ligde de öne çıkmaya başlaması söz konusudur. Voleybol severlerin bu anlamda takipte kalarak destek olduklarını da görüyoruz.

Türkiye - Ukrayna Voleybol Maçı Setleri

A Milli Kadın Voleybol Takımımız baştan da söylediğimiz gibi Tayland’ı 3-1 olacak şekilde yenmiştir. Bunun neticesinde merak edenlerin setlere ve sayılara göz attıkları görülüyor. Öyle ki ilk sete yönelik 20-25 şeklinde sayıların geldiğini belirtmek gerek. Arkasından gelen ikinci set için de sayıların 28-30 şeklinde sunulması söz konusudur. Bunların akabinde 25-18 olacak şekilde de sayılara geçilmekte. Son olarak da 19-25 olarak maçın sona erdiğini belirtmeliyiz.

Tüm bu setler ve alınan sayılar neticesinde Türkiye’nin Ukrayna’ya fark attığını anlayacaksınız. Öyle ki 3-1 olacak şekilde mağlup etmesi söz konusudur. Böylece puan kazanan A Miili Kadın Voleybol Takımımız ligde yükselmeye de devam ediyor. Tayland ile karşılaşmanın ise Nakhon Ratchasima kentinde yapıldığını görüyoruz. Türkiye bu anlamda ligin dördüncü haftanı konuk takım olarak geçirmiştir.

Türkiye Voleybol Maçı Fikstürleri

Ay yıldızlı ekibin dördüncü haftasında olduğunu baştan belirtmiştik. Bunun akabinde ikinci maçını Tayland ile gerçekleştirmesi söz konusudur. Geçerli kentten yana Chatchai Salonu kullanılarak mücadeleye yer verildiğini belirtmeliyiz. Bu anlamda ev sahibi karşılık sayılarını alarak galibiyeti getirdiğini göreceksiniz. Ligde almış olduğu galibiyetlerin sayısı ise böylece 8’e yükselmiş durumda. Sonuç olarak A Milli Kadın Voleybol Takımımız 25 puan alarak ligde yükselmeye de devam ediyor. Bir sonra ki maç programlarına da yer veriliyor. Diğer bir lig maçının Güney kore ile olacağını söylemek gerek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here