Sezonun en önemli transferi olarak değerlendirilen Abdullah Avcı’nın Beşiktaş kulübüne gitmesi, dün artık bir resmiyet kazandı. Başkan Fikret Orman ev başarılı hoca kameraların önünde imza attılar.

Hocamızın Gelmesinden Dolayı Çok Mutluyuz

İmza töreninde konuşan Fikret Orman şunları ifade etti; ilk olarak Başakşehirspor takımına teşekkür etmek istiyorum. Hem başkanları hem de yönetimleri bize çok yardımcı oldular. Zaten stadımızın olmadığı dönemde de bize destek çıkmışlardı. Abdullah Avcı hocamla çok uzun yıllar öncesinden tanışıyorum. Bundan dolayı kendisini yakından biliyorum. Yeni bir başlangıç içerisine gireceğini işitmiştim. Yönetimden arkadaşlarımız kendisiyle görüşme yaptılar. O da teklifimizi kabul etti. Kendisinin imza atmasından dolayı çok büyük bir mutluluk duyuyoruz, dedi.

Beşiktaş Büyük Bir Camia

Abdullah Avcı da toplantıda konuştu ve şunları söyledi; Beşiktaş takımıyla beraber çalışacağım için çok büyük bir mutluluk duyuyorum. Türkiye’nin en büyük camialarından birisi. Her zaman hakkı ve şerefiyle bir yerlere geldiğini tüm futbol severler biliyor. Bundan böyle siyah beyazlı takımın başarısı için çalışacağım.

Elimizde iyi bir kadro bulunuyor. Ancak bu tam anlamıyla yeterli değil. Bundan dolayı bazı bölgelere transferler yapmak zorundayız. Bunun için de bir liste hazırladık. Ekibimiz bu konu hakkında çalışıyor. Oğuzhan çok iyi bir futbolcu. Yetenekleri ortada. Ancak bazı eksiklikleri söz konusu. Bunların giderilmesi gerekiyor.

Isıran ve rakibi her zaman rahatsız eden bir kadro kurmak istiyoruz. Gerek yerli gerekse yabancı oyuncuları takip ediyoruz. Elbette mali şartlar ortada ve buna göre hareket edeceğiz. Çok coşkulu bir takım yaratmanın altın kuralı çok fazla para harcamak değildir. Zaten böyle bir durumumuz da söz konusu değil. Akıllı bir şekilde transferleri yaparak hiçbir sorunla karşı karşıya kalmayız.

Şu an için teknik heyette iyi isimler söz konusu. Ancak yeni departmanlar oluşturacağım. Hepsinin görevi farklı olacak. Bundan dolayı birçok kişiyle çalışacağız. Bunların kim olacağını belirledim. Yakında buna dair görevlendirmeler duyacaksınız. Önümüzdeki yıl kuracağımız kadroyla şampiyon olmak istiyoruz, dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here