Korona virüs ile mücadelesini kazanan Galatasaray ikinci başkanı Abdürrahim Albayrak ailesini çok korkuttu. covid 19 nedeni ile hastanede tedavi gören ve 10 kilo kaybeden başka Albayrak’ın artık Galatasaray yönetiminden ayrılması gerektiği konusunda aile baskısı var.

Abdürrahim Albayrak İçin Bu Sezon Son Olabilir

Abdürrahim Albayrak’ın oğulları 66 yaşında ki babalarının stresten uzak bir yaşam sürmesini istiyor ve bu nedenle yönetimden çekilmesini talep ediyor. Galatasaray kulübünde 6 yıldır yönetimde olan ve 6 yıldır şampiyonluk yaşayan ikinci başkan Abdürrahim Albayrak için bu sezon son olabilir.

Ailesinden Yöneticiliği Bırakması İçin Baskı Var

Mart ayında korona virüs salgınına yakalanan ve 2 hafta hastanede gözetim altında tutulan Abdürrahim Albayrak’a ailesinden Galatasaray yöneticiliğini bırakması yönünde aşırı baskı var, 2 haftalık iyileşme sürecinde sancılı bir dönem atlatan Albayrak önümüzde ki sezonda son kez kulübün yönetiminde yer alabilir.

Abdürrahim Albayrak Hem Korktu Hem Korkuttu,

Geçmişte kalbine sten takılan ve tansiyon hastası olan Abdürrahim Albayrak covid 19 nedeni ile hem korktu hem korkuttu, hastalık döneminde 10 kilo birden veren başkanın daha fazla stres yaşamasını istemeyen ailesinin üzerinde kurduğu baskıya duyarsız kalamayacağı söyleniyor. Galatasaray kulübünde yönetimin görev süresi gelecek yıl mayıs ayında sona erecek, 2021 yılı Mayıs ayında yeni yönetimini seçecek olan sarı kırmızılı ekipte gelecek sezonda ikinci başkan Abdürrahim Albayrak’ın yer almayacağı konuşuluyor.

Baskılara Sessiz Ve Tepkisiz Kalamayacak

Ailesinin isteği ve baskısına sessiz ve tepkisiz kalamayacak olan Abdürrahim Albayrak’ın bir sonra ki yönetim içinde yer almamasına kesin gözü ile bakılıyor, henüz Abdürrahim Albayrak tarafından konu hakkında bir açıklama yapılmadı ancak kısa süre içinde bu konu hakkında konuşması bekleniyor.

PAYLAŞ
Önceki İçerikTFF Sağlık Kurulu Virüs Raporu Hazırladı
Spor Güncel, sizler için gündemi takip eder ve usta yazar kadrosu ile en can alıcı konuları sizlerle buluşturur. Detaylı analizleri ile sporun nabzını tutar ve bahis tutkunları için bir rehber niteliği taşır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here