Anadolu Efes Basketbol kulübü antrenörü Ergin Ataman sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Basketbol liglerinin oynanmasını istediklerini dile getiren çalıştırıcı bu şartlar altında hem ülkemizde hem de dünyada basketbol liglerinin oynanmayacağına inananlar var.

Anadolu Efes’i Finalde Görmek İsteyenler Var

Eğer bu şekilde düşünürsek analiz yapmayı bırakmam lazım ben ilk günden bu yana yani ligler ertelendiğinden bu zamana kadar liglerin oynanmayacağını düşünmedim, oynanacağına inanıyorum dedi. Bu sezonda gerek Basketbol Süper Ligini gerekse Euroleague’yi domine eden Anadolu Efes Basketbol takımını finalde görmek isteyenlerin olduğunu söyleyen antrenör Ergin Ataman hepimiz oynayarak şampiyon olmak istiyoruz ortak kararımız bu yönde, Anadolu Efes’i finalde görmek isteyenler var. 

Kupayı Havaya Kaldırarak Almak İstiyoruz

Biz sahada bu sezon çok emek verdik ve bu emeğimizin karşılığını kupayı havaya kaldırarak almak istiyoruz.  Ekran başında bizi izleyenlerin göze hoş gelen ama bu sezon tadını alamadığı Anadolu Efes basketbolunu finallerde ve 8’li finallerde görmek istediğini biliyoruz ve hepimiz bekliyoruz, dilerim her şey güzel olur, seyircisiz, ekran karşısında da olsa biz oynanmasını bekliyoruz dedi.

tüm oyuncular 28 Mayıs’ta dönecek

Amerika Birleşik Devletleri asıllı Türk basketbolcu DeShane Davis Larkin’in sürekli kendilerini aradığını sıkıldığını ve artık dönmek istediğini ilettiğini ifade eden Anadolu Efes Basketbol kulübü antrenörü Ergin Ataman 28 Mayıs’ta kontrollü uçuşların başlamasının ardından oyuncunun Amerika’dan döneceği müjdesini paylaştı. DeShane Davis Larkin ile birlikte tüm oyuncuların 28 Mayıs’ta döneceği üzerine hazırlık yaptıklarını belirten Ergin Ataman evinde çalışma imkanı olmayan basketbolcuların tesislerde çalıştığını kaydetti.

Günde 3 Saat Tesisleri Açıyoruz

Anadolu Efes Basketbol kulübü antrenörü Ergin Ataman sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarını şu sözler ile tamamladı. Evinde çalışamayan oyuncular 3-4 haftadır tesislerde çalışıyor, günde 3 saat tesisleri açıyoruz 3 ya da 4 oyuncu geliyor iki yardımcı antrenör denetiminde çalışıyorlar. Her oyuncu için bir top yaptık, soyunma odalarını kullanmıyorlar. Tamamen bireysel çalışıyorlar ben de belli aralıklar ile tesislere gidiyor ve onların çalışmalarını izliyorum, orta sahada onları takip ediyorum.

PAYLAŞ
Önceki İçerikTFF Karar Alma Sürelerini Uzattı
Spor Güncel, sizler için gündemi takip eder ve usta yazar kadrosu ile en can alıcı konuları sizlerle buluşturur. Detaylı analizleri ile sporun nabzını tutar ve bahis tutkunları için bir rehber niteliği taşır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here