Liglere geri dönülme kararı alındı ama halen Fenerbahçe yeni teknik direktör konusunda bir açıklama yapmadı, yeni çalıştırıcının kim olacağını merak eden taraftar her gün yurt dışında ki basından yeni bir isi duyuyor.

Teknik Direktörlük İçin Gündeme Gelen Razvan Lucescu

Fenerbahçe teknik direktörlüğü için gündeme gelen en son isim Razvan Lucescu, Mircea Lucescu’nun oğlu olan 51 yaşında ki çalıştırıcı halen El Hilal takımında görev yapıyor. Eski kaleci olan Rumen teknik direktör 2019 yılında Suudi Arabistan takımlarından olan El Hilal ile anlaştı. Rumen teknik adam için Fenerbahçe’nin 2 milyon doları gözden çıkardığını dahi yazan yabancı basın Fenerbahçe’de sıcak gelişmeler yaşandığını sayfalarından duyurdu.

Takım En İyi İsme Emanet Edilmek İsteniyor

Fenerbahçe takımını en iyi isme emanet etmek isteyen sarı lacivertli yönetim Ersun Yanal sonrası en doğru teknik adamı seçme adına tüm titizlik ile çalışıyor. Kulübün çalıştırıcılığı için onlarca farklı isim gündeme geldi ama kulüp henüz bir anlaşmaya varamadı. Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut ile eski milli takım teknik direktörü Abdullah Avcı isimlerinin ilk olarak gündeme geldiği sarı kanaryada Blanc, Daum, Lucescu, Di Francesco, Giampaolo, Nenad Bjelica, Jorge Manuel Rebelo Fernandes (Silas) isimleri çok konuşuldu.

Mircea Lucescu’ya Kulüpte Danışmanlık

Halen her biri ile görüşmeleri yürüten Fenerbahçe yönetiminin son tercihi Mircea Lucescunun da oğlu olan ve El Hilal takımını çalıştıran Razvan Lucescu oldu. Suudi Arabistan takımından ayrılması durumunda sözleşmesi gereği 2 milyon dolar tazminat ödemesi gereken Lucescu’nun bu tazminatını sarı lacivertli kulübün ödeyeceği iddia edildi ayrıca oğlunun takımın başına geçmesi halinde babası Mircea Lucescu’nun da kulüpte danışmanlık görevi yapacağı iddiası gündemde yerini aldı.

PAYLAŞ
Önceki İçerikAbdürrahim Albayrak Gidiyor Mu?
Spor Güncel, sizler için gündemi takip eder ve usta yazar kadrosu ile en can alıcı konuları sizlerle buluşturur. Detaylı analizleri ile sporun nabzını tutar ve bahis tutkunları için bir rehber niteliği taşır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here