Yapılan test sonuçlarına göre son iki hafta içerisinde 10 korona virüs vakası çıkan Beşiktaş kulübü bayram sonrası Türkiye Futbol federasyonuna başvuru yapacak. 12 Haziran tarihinde başlayacak liglere yetişemeyeceğini düşünen siyah beyazlı kulübün en büyük endişesi sakatlıklar. Bayramdan sonra antrenmanlara başlama kararı alan Beşiktaş Türkiye Futbol Federasyonundan şartları tekrar dikkate alarak durumu değerlendirmesini talep edecek.

Beşiktaş’ın Endişesi Yaşanacak Sakatlıklar

Bayram sonrasında idmana çıkacak olan kulübün önünde sadece iki hafta var ve yönetim bu kadar kısa sürede liglere hazırlanmanın mümkün olmayacağı görüşünde. Bu kadar kısa süre içerisinde yapılacak antrenmanlarda sakatlıkların yaşanma olasılığının yüksek olduğuna dikkat çeken siyah beyazlı teknik heyet bu konuda ki rahatsızlığı dile getirecek. Türkiye futbol Federasyonun sorunu dikkate almasını ve 12 Haziran tarihinde liglerin başlaması kararını tekrar gözden geçirmesini isteyecek olan Beşiktaş’ın endişesi yaşanacak sakatlıklar.

Kamp Programını Test Sonuçlarına Göre Planlanacak

Bayram sonrası yeniden antrenmanlara başlayacak olan Kara Kartal evlerinde kalan futbolculara tekrar evde yapacakları antrenman programı hazırladı ve oyunculara verdi. Antrenman programında Beşiktaş teknik heyetinin amacı futbolcuların karantina döneminde kendilerini zinde tutmaları, antrenmanlara bayram sonrası başlayacak olan siyah beyazlılar kamp programını da korona virüs test sonuçlarına göre yeniden planlayacak.

Kaybedecek Bir Saatimiz Dahi Yok

Korona test sonucu pozitif çıkan Beşiktaş kulüp başkanı Ahmet Nur Çebi sağlık durumunu soranlara ben nasılsa iyileşirim önemli olan takımın durumu bu yüzden herkes işine odaklanmalı dedi. Evde karantina altında olan başkan Ahmet Nur Çebi kaybedecek bir saatimiz dahi yok derken kulübün önünde ay sonuna kadar ödenmesi gereken 200 milyon liralık ödeme tablosu var ve Çebi’nin bu nedenle iş dünyası ile yaptığı görüşmeler sürüyor.

PAYLAŞ
Önceki İçerikGaziantep FK Federasyonu Destekliyor
Spor Güncel, sizler için gündemi takip eder ve usta yazar kadrosu ile en can alıcı konuları sizlerle buluşturur. Detaylı analizleri ile sporun nabzını tutar ve bahis tutkunları için bir rehber niteliği taşır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here