Liglerin ertelenmesinden kaynaklı maddi anlamda zor durumda olan Beşiktaş sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Transfer sezonunda mali durumu nedeni ile ya sözleşmesi sona ermiş ya da bonservissiz futbolcular ile ilgilenen siyah beyazlı kulüp CSKA Sofia oyuncusu Edwin Gyasi transferinde sona geldi.

Ganalı Orta Saha Oyuncusu Edwin Gyasi İle Anlaştı

Gana medyası tarafından 5 Haziran tarihinde Bulgaristan takımı CSKA Sofia ile sözleşmesi bitecek olan Ganalı orta saha oyuncusu Edwin Gyasi ile Beşiktaş kulübünün anlaşmaya vardığı belirtildi. Konuyu gündeme taşıyan ve haberini Beşiktaşlı yöneticilere dayandıran Gana medyası transferin sonlandığını iddia etti.

Gyasi İle Beşiktaş Kulübü Uzun Süredir Görüşüyor

Habere göre Edwin Gyasi ile Beşiktaş kulübü uzun süredir görüşme halinde Bulgaristan takımı CSKA Sofia’da güzel bir performans elde eden orta kanat için siyah beyazlı kulüp oldukça istekli. Ganalı habercilere göre Beşiktaşlı bir yönetici Edwin Gyasi ile görüştüklerini ve onu siyah beyaz renklere bağlamayı çok istediklerini açıklamış. Yönetici Gana medyasına yaptığı açıklamada o çok iyi bir futbolcu uzun zamandır kendisini izliyoruz, Edwin Gyasi’yi hangi takım istemez ki bu yaz neler olacağını göreceğiz demiş.

Oyuncunun Güncel Piyasa Değeri 650 Bin Euro

Türkiye’de oynamak istediğini söyleyen CSKA Sofia oyuncusu Edwin Gyasi ile Avrupa’da bazı kulüplerde ilgileniyor. Hollanda’da doğan ancak aslen Ganalı olan 28 yaşında ki CSKA Sofia oyuncusu Edwin Gyasi aynı zamanda ünlü futbolcu Raymond Gyasi’nin kardeşi. Aalesund, Telstar, De Graafschap, FC Twente ve Heracles Almelo'da oynayan Edwin Gyasi futbol kariyerine 2010 yılında başladı. Gana milli Takım oyuncusu olan Gyasi 15 Şubat 2018 tarihinde CSKA Sofia kulübü ile sözleşme imzaladı, oyuncunun güncel piyasa değeri 650 bin Euro.

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikBeşiktaş 12 Haziran’a Yetişemeyecek
Spor Güncel, sizler için gündemi takip eder ve usta yazar kadrosu ile en can alıcı konuları sizlerle buluşturur. Detaylı analizleri ile sporun nabzını tutar ve bahis tutkunları için bir rehber niteliği taşır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here