Fatih Terim, Beşiktaş derbisinden önce oyuncularına unutun dedi!. Haftaya oynanacak olan derbi maçından önce Terim, Sivasspor bir yana önceki kazandıklarımız bir yana dedi. Pazar günü kazanırsalar eğer, kırılma noktası olduğunu belirtti.

Taktik Antrenmanda Neler Oldu?

Dün taktik antrenman yapıldı ve Fatih Terim antrenmandan önce oyuncuları ile toplanarak bir konuşma yaptı. 8 maçta 8 galibiyet alan Galatasaray bu seriyi Süper Lig’de elde etti. Bu nedenle takımında yer alanları tebrik eden Terim, bundan sonrası için bazı konuşmalar gerçekleştirdi.

Sivasspor Maçı Önemli

Sivasspor maçının ne kadar önemli olduğu özellikle açıklandı. Bu maç kupaya giden şampiyon olma yolunda büyük bir kredi olacak. Puanları iyi olabilir ancak yarışın içinde kalmak adına bu maçtan 3 puanı kesinlikle almak zorunda olduklarını söyledi.

Ayrıca amansız bir yarış içinde olduklarını, ama bir anda yükselen bir grafik yakaladıklarını söyledi. Kritik anlarda kazandıkları puanların anlamlı olması adına bu Pazar yapılacak olan maçta sahadan galip bir şekilde ayrılmak zorunda olduklarını söyledi. Bunu rakiplerine bir göz dağı vermek olarak ifade etti.

Formül Nedir?

Deneyimli direktör geriye kalan tüm maçları kazanırsalar şampiyon olacaklarını söyledi.  Bunu başarmanın elbette mümkün olacağını, takımı böyle oldukça her maçı kolayca kazanabileceklerini, rakip ayırt etmeksizin hep güçlü durmalarını ve konsantre olduktan sonra her derbiyi alabileceklerini aktardı.  Türkiye’deki her maçı kazanabilecek yapıda olduklarını ancak şuan için Beşiktaş ile olan maçı unutup sadece Sivasspor maçına konsantre olmalarını istedi.

Bu maç ile tek bir galibiyet sonucu değiştirir ve bizi avantajı konuma getirir dedi. Bu sonraki haftalarda daha rahat etmelerini de sağlayacak.

Ancak rakiplerinin çok güçlü olduğunu ve en iyi mücadele edenin kazanacağını ve takımların artı eksi yönlerini değerlendirmeleri gerektiğini söyledi.

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikSivas’tan Geçen Şampiyonluk; Galatasaray
Spor Güncel, sizler için gündemi takip eder ve usta yazar kadrosu ile en can alıcı konuları sizlerle buluşturur. Detaylı analizleri ile sporun nabzını tutar ve bahis tutkunları için bir rehber niteliği taşır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here