Siyah beyazlı kulüp sağ bek transferini uzun uğraşlar sonunda bitirdi. Beşiktaş Roma kulübünün sağ beki Bruno peres ile anlaşmak üzere…

Brezilyalı Oyuncu Da Beşiktaş’a Gelmek İstiyor

Siyah beyazlı kulüp transfer döneminin başında Michael Lang ile ilgileniyordu. Oyuncuyu renklerine bağlamak için uzun uğraşlar veren Siyah beyazlı kulüp oyuncuyu Borissia Mönchengladbach kulübüne kaptırmıştı. Bunun üzerine sağ bek çalışmasını hızlı ve derinden sürdüren Siyah beyazlı ekip İtalya ekiplerinden Roma kulübünde forma giyen Brezilyalı futbolcu ile görüşmeye başladı. Oyuncunun kulübü ile anlaşan siyah beyazlı ekip Bruno Peres ile de anlaşmaya vardı. Beşiktaş kulübü oyuncuyu renklerine bağlamak için ilerleyen günlerde İtalya’ya gitmesi bekleniyor. Siyah beyazlı kulüp Bruno Peres’i renklerine 1 sene kiralık olarak bağlayacak.  Beşiktaş kulübünün Roma ile yaptığı görüşmeler sürecinde siyah beyazlı kulüp Sağ bek bölgesinde görev alan İspanyol Futbolcu için 1.5 milyon Euro kiralama bedeli önerdi. Roma kulübünün Beşiktaş’ın teklifine olumlu yaklaştığı belirtildi.

Siyah beyazlı kulüp yeni sezon için transfer görüşmelerinde bonservis bedeli ile futbolcu bakmayan Beşiktaş kulübü yüksek maliyetli futbolculardan kaçınıyor. Bir tek hücum hattında gerçekleştireceği transferlerde paraya kıyacak olan Beşiktaş geri kalan mevkiiler için yüksek maliyetli oyuncular ile anlaşmıyor. Yükselen kur nedeniyle transferde kendine bir yol haritası çizen Beşiktaş kulübü rakiplerine kıyasla transferlerini daha sessiz ve acele etmeden yürütüyor. İngiltere de transfer dönemi bittikten sonra çalışmalarına daha da hız verecek olan Beşiktaş boşta kalan oyuncular ile ilgilenecek.

Siyah beyazlı ekip Bruno Peres transferi ile Şenol Güneş’in elini rahatlatmak istiyor. Gökhan Gönül’e alternatif olarak anılan futbolcunun forma rekabetini arttırmasını bekliyor. Geçtiğimiz sezon Gökhan Gönül’ün sakatlıklarında sağ bek bölgesinde oynatacak oyuncu bulmakta zorluk çeken Şenol Güneş’in kulübede seçeneklerini arttırmak isteyen Beşiktaş kulübü önümüzde ki günlerde Bruno Peres’in kulübü ile son bir görüşme gerçekleştirecek. Daha sonrasında Brezilyalı yıldız Bruno Peres siyah beyazlı ekibin formasını giyecek. Bir aksilik yaşanmazsa Bruno Peres’i yeni sezonda Beşiktaş forması altında seyretme imkânına sahip olacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here