Siyah beyazlı kulübün yıldız futbolcusu Oğuzhan Özyakup Konyaspor deplasmanında maça sonradan girdi ve oyunun gol kilidini açan asisti yapmayı başardı. Oyuna girdikten sonra takıma hareketlilik getiren kaptan Oğuzhan Özyakup karşılaşmayı izleyen Beşiktaş yönetiminin de yüzünü güldürmeyi başardı. Maçı izleyen teknik heyet ve idari kadro kendi aralarında Oğuzhan’a çilingir diyerek oyuncuyu övdüler.

Beşiktaş’a Feda Döneminde Geldi

Geçtiğimiz sezon kendisinden beklenilen performansı gösteremeyen Oğuzhan Özyakup bu sezon geçen sezona oranla daha iyi bir performans ortaya koyuyor. Siyah beyazlı kulübün vazgeçilmez oyuncuları arasında olan Oğuzhan Özyakup Adem Ljajic’in gelmesiyle birlikte daha fazla çalışmaya başladı. Yavaş yavaş eski formunu yakalayan Oğuzhan Özyakup gol ve asistlerle takımına katkıda bulunmak istiyor. Beşiktaş kulübüne FEDA döneminde gelen 26 yaşındaki yıldız futbolcunun taraftarların gönlündeki yeri de ayrı.

Beşiktaş Devre Arasında Fransız Golcü Giroud’u Getiriyor

Siyah beyazlı kulüp Fenerbahçe ve Galatasaray gibi forvet hattında sıkıntı yaşıyor. Elinde birçok forvet olmasına rağmen hiçbirinden olumlu dönüş alamayan Beşiktaş kulübü devre arasında Fransız yıldız Giroud’u transfer etmek için gereken çalışmaları başlattı. Beşiktaş kulübünün bu transferi ile başkan Fikret Orman bizzat ilgileniyor. Chelsea kulübü ile iyi ilişkiler içerisinde bulunan Beşiktaş kulübü bu iyi ilişkilerini transferde kullanarak oyuncuyu renklerine bağlamak için çalışmalar gerçekleştirecek. 32 yaşındaki yılız futbolcu daha önceki transfer dönemlerinde de Beşiktaş kulübünün gündemine gelen isimler arasındaydı. Ancak oyuncunun transferi bir türlü gerçekleşememişti. Yıldız futbolcunun transferi için b u kez bizzat Fikret Orman devrede

Giroud Olmazsa Eski Defterler Açılacak

Beşiktaş Fransız golcü Giroud’un transferini şekillendiremezse vakit kaybetmeden eski yıldızı Mario Gomez’e geri dönüş yapacak. Alman yıldı ile görüşecek olan Beşiktaş kulübü oyuncuyu renklerine bağlamak için çalışacak. Beşiktaş’ın 2015-2016 senesindeki şampiyonluğunda attığı gollerle büyük pay sahibi olan Mario Gomez Beşiktaş kulübüne gelmeye sıcak bakıyor. Mario Gomez Galatasaray ve Beşiktaş’tan teklif aldığına yönelik iddiaları cevaplarken Türkiye’den bir teklif almadım ancak Türkiye’ye gidersem yalnızca Beşiktaş kulübümde oynarım diyerek Beşiktaş kulübüne yeşil ışık yakmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here