Şenol Güneş’in milli takımın başına geçmesi ile beraber siyah beyazlı ekip yeni bir hoca ile anlaşmak için arayışlarına devam ediyor. Listede birçok isim olsa da, bazı teknik direktör adaylarının öne çıktığı biliniyor.

Taraftar Guti Diyor

Son maçında Konyaspor ile karşı karşıya gelen Beşiktaş, maçtan galibiyet ile ayrılmasını bilmişti. Ancak siyah beyazlılarda müsabaka sonunda Şenol Güneş’e büyük bir tepki vardır. Bunu net bir şekilde gören yönetim, yeni hoca arayışlarını hızlandırdı. Listenin ilk sırasında ise zaten kulüpte çalışan Guti var. Uzun yıllar Real Madrid takımının formasını giyen İspanyol, daha sonra Beşiktaş takımına transfer olmuştu. Futbolu bıraktıktan sonra kulüpte kalmaya devam etmişti. Taraftarın bu isme çok sıcak baktığını biliniyor. Ancak tek handikap tecrübesiz olması. Çünkü bugüne kadar bir takımı tek başına çalıştırmadı.

Abdullah Avcı Adaylar Arasında

Beşiktaş’ın listesinde olan sürpriz bir isim daha var. O da Başakşehirspor takımının başarılı hocası Abdullah Avcı. Uzun yıllar boyunca bu takımı çalıştıran Avcı, bu sene şampiyonluğa koşuyor. Ligin bitimine 9 hafta kala ikinci ile arasındaki puan farkı 8. Son derece iyi işlere imza atan hocanın gelip gelmeyeceği ise merak konusu. Birçok kişi, Başakşehirspor’u şampiyon yapmadan bu takımdan ayrılmayacağını söylemekte. Abdullah Avcı’ya taraftarların nasıl baktığı ise pek bilinmiyor.

Sergen En Güçlü Adaylardan

Siyah beyazlı takımın almak istediği bir diğer isim ise Sergen Yalçın. Uzun yıllar bu takımın formasını giyen oyuncu, son derece başarılı bir kariyere sahipti. Bu durumu hoca olduktan sonra da sürdürdü. Sezon son haftalarına doğru Alanyaspor ile anlaşan Yalçın, düşme hattına çok yakın olan takımını buradan çıkarmayı bilmişti. Teklif gelmesi halinde başarılı hocanın bunu kabul edeceği söyleniyor. Aynı zamanda taraftarların da Sergen Yalçın ismine çok sıcak baktığı bilinmekte. Bu konu önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Şenol Güneş’e gösterilen tepkilerden dolayı hocanın görevi bırakıp bırakmayacağı ise bir diğer önemli konu. Son toplantısında oldukça sinirli olan Güneş, bu konuda herhangi bir açıklama yapmamıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here