Trabzonspor kulübünün yıldız futbolcusu Burak Yılmaz TFF’ye sunduğu başvurudan vazgeçti. Yıldız futbolcu bordo mavili kulüpte borçlarının ve maaşının ödenmediğine dair TFF’ye bir şikayet sunmuştu bu şikayet sonrasında Trabzonspor ile arasındaki ipleri geren Burak yılmaz verdiği şikayet dilekçesinden vazgeçti.

Tek Düşüncem Trabzonspor

Trabzonspor yönetimi ile arasındaki ipler bu dilekçe yüzünden kopma noktasına gelen Burak yılmaz önceki günlerde tek düşüncesinin Trabzonspor olduğunu söylemiş ve bordo mavili kulüpte sayısız zaferler kazanmak istediğini dile getirmişti. Yıldız oyuncu TFF’ye sunduğu şikayet dilekçesini geri çekme kararı aldı.

Bu dilekçe yüzünden kaptanlığı elinden alınan yıldız futbolcu Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu başta olmak üzere yönetimden birçok kişi ile ters düşmüştü. Spor gündemini oldukça meşgul eden Trabzonspor Burak Yılmaz gerginliği sonradan tatlıya bağlanmıştı. Olayların tatlıya bağlanmasından sonra Burak Yılmaz’da TFF’ye sunduğu şikayet dilekçesini geri çekme kararı aldı.

Trabzonspor kulübünün finansal işlerinden sorumlu yöneticisi Ertuğrul Doğan Burak Yılmaz’ın dilekçesini geri çektiğini açıkladı. Ertuğrul doğan, Burak Yılmaz Trabzonspor kulübü ile ilgili TFF’ye sunduğu şikayet dilekçesini ger çekmiştir. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Açıklamasında bulundu. Yıldız futbolcu yaptığı bu hareket ile Trabzonspor yönetiminin gözüne girmeyi başardı.

Fırtına Esmeye Başladı

Karadeniz ekibi Trabzonspor üst üste aldığı galibiyetler sonrasında keyiflendi daha önceki sezonlarda bu sezon gösterdikleri performansı gösteremeyen Trabzonspor zirve yarışı içerisine bile giremiyordu. Ancak şuan aldığı galibiyetler sonrasında ligde 5. Sırada bulunuyor. Akhisarspor’u deplasmanda yenerek deplasman fobisini de yenen fırtınanın keyfine diyecek yok. İnişli çıkışlı bir maç performansı gösteren Trabzonspor son 4 haftada kendisini toparladı ve galibiyetler almaya başladı. Özellikle Burak ve Rodallega ikilisinin aynı anda sahada olması bordo mavili ekibin skor üretmesine yardımcı oldu.

Arjantinli yıldız Jose Sosa uzun bir aradan sonra kendisini toparlamış futbolu ile izleyenleri mest etti. Akhisar deplasmanında üstünde bordo mavili forma varken ilk resmi golünü atan yıldız futbolcu bu gollerin devamının geleceği sinyalini verdi.

Ünal Karaman’ın takımın başına geçmesiyle bambaşka bir ekip haline gelen Trabzonspor izleyenleri mest ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here