Ligde kötü günler geçirmeye devam eden Fenerbahçe’de son günlerde en çok tartışılan isimlerin başında Fransız sportif direktör Comolli geliyor. Ali Koç’un başkan olmadan önce anlaşmaya vardığı ve daha sonra görev verdiği spor adamı, yapmış olduğu transferler ile adeta taraftarları çileden çıkardı. Son günlerde birçok sarı lacivertli taraftar, tepkilerini direkt olarak Comolli’ye yönlendirmiş durumda. Sportif direktörün takımda kalıp kalmayacağı merak ediliyor. Ancak son gelen haberlere göre Ali Koç’un kendisi ile devam edeceği sızan bilgiler arasında.

Yaptığı Transferler Tepki Topluyor

Göreve gelir gelmez birçok oyuncuyu takıma kazandıran Comolli, Fenerbahçe’nin para edecek futbolcularını da hemen satmıştı. Onların yerine alınan oyunculardan birisi Slimani oldu. Forvet hattında görev yapan Slimani, takıma katılmış olduğu günden beri sadece bir gol bulabildi. Yakalamış olduğu pozisyonları cömert bir şekilde harcayan futbolcu, aynı zamanda son derece ağır. Taraftarların en çok ıslıkladığı isimlerin başında geliyor.

Benzia ise Lille takımından son günlerde kiralandı. Cezayirli oyuncu, yetenekli olmasına rağmen son derece ağır. Topla oynamayı çok seviyor. Bazen en yakınındaki arkadaşına bile isabetli pas atamıyor. Ayrıca disiplin sorunu var. Takımın ilk 11’inde çok fazla yer bulamayan futbolcu, sonradan girdiği maçlarda da bir fark yaratabilmiş değil. İyiye yakın performansı ile dikkat çeken Ayew de yetersiz bir oyuncu. Şu ana kadar takımın en çok gol atan oyuncusu. Buna rağmen koşmaması ile tepki alıyor ve çok sık bir şekilde top kaybediyor.

Frey ise yeni transferler arasında en çok koşan ve mücadele eden. Ancak yetenekleri çok sınırlı. Birçok kişiye göre ayağına top yakışmıyor. Kesinlikle Fenerbahçe’de forma giyebilecek bir kapasiteye sahip değil.

Henüz Forma Giymemiş Transferler Var

Sırf bonservisi elinde olduğu için alınan Reyes ise erken kesik yiyen futbolculardan birisi. Oldukça etkisiz bir futbolcu. Tolga Ciğerci, sakat olmasına rağmen kadroya katılan isimlerden birisi. Neden transfer edildiğini hiç kimse bilmiyor. Bu hayal kırıklıklarından sonra Comolli’nin transfer yapma yetkisinin alınması beklenmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here