Eczacıbaşı Vitra’nın genç voleybolcusu Hande Baladın, Vitra ile yeni bir sözleşmeye daha imza attı. Yıldız ismin gelecek yıllarda da sözleşme doğrultusunda takımdaki yerini sağlamlaştırması için ilk adım atıldı.

1997 doğumlu olan Hande Baladın’in çok genç bir isim olmasına rağmen takımın smaçörü olarak kendini göstermiş olması, özellikle ligdeki başarısı da dikkat çekmeye başlamıştı. Bunun üzerine oyuncusunu göndermek istemeyen Nalan Ural, oyuncuyla yeni bir sözleşme yapılmasını istedi ve gelecek yıllarda da Baladın’in takımda kalmasını sağladı.

Eczacıbaşı Yeni Sezona Hazırlanıyor

Kadrosunu şekillendirmeye başlayan Eczacıbaşı Vitra’nın yeni sezon için ilk hamlesi Hande Baladın için sözleşme yenilemek oldu. Yıldız voleybolcunun 1997 doğumlu olması ve Vitra ile son derece önemli başarılara imza atmış olması da dikkat çeken sporcular arasında yer almasını sağlıyor.

Özellikle gösterdiği performansla ön planda olan smaçörün gelecek yıllarda da Vitra’nın en önemli isimlerinden bir tanesi olması bekleniyor. Bu yıl sadece finalde yaşanan talihsizlik nedeniyle finalde kaybeden takımın gelecek yıl aynı hatayı yapmayacağı düşünülüyor. Özellikle takımla ilgili yeni bir girişimde bulunulacağı ve Nalan Ural ile birlikte bir sonraki sezon şampiyonluk yaşanacağı öne sürülüyor.

1997 Doğumlu Voleybolcu Hande Baladın

1997 doğumlu olan Eczacıbaşı Vitra smaçörü Hande’nin gelecek yıllarda da görevini sürdüreceği öğrenildi. CEV Avrupa Kupası elde etmesi başaran ve takımda önemli bir yere sahip olan sporcunun başarılı bir kariyere sahip olacağı düşünülüyor.

Vitra Şampiyonluğu Finalde Kaybetti

Eczacıbaşı Vitra tarafından özel olarak gerçekleştirilen taktiklerin başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlaması, 2018 yılında takımın finale kadar gelmesini sağlamıştı. Vestel Venüs Sultanlar Ligi bünyesinde mücadele eden takımlardan bir tanesi olan Eczacıbaşı Vitra, Hande Baladın sözleşme yenilemesiyle takımdan memnun olduğunu gösterdi.

Yönetim ve Nalan Ural tarafından bir sonraki yıl da kadroda köklü değişiklikler yapılmadan, sporcuların gerekli tüm taktiklere uygun hareket etmesi sağlanarak müsabakalara çıkarılması bekleniyor. Özellikle Vakıfbank karşısında finalde alınan mağlubiyet, favori gösterilen Eczacıbaşı için beklenmedik bir şok olmuştu. Yine de takımın kaliteli olduğu düşünülerek aynı oyuncularla bir sonraki yıl da Vestel Venüs Sultanlar Ligi bünyesinde mücadele edileceği biliniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here