Premier lig ekiplerinden Chelsea formasını terleten yıldız futbolcu Eden Hazard’ın ismi sürekli olarak dünya devleri ile anılıyor. Cristiano Ronaldo gittikten sonra onun yerini dolduramayan ve eksikliğini fazlasıyla hisseden Real Madrid kulübü de bu takımlardan bir tanesi. Yıldız futbolcu Eden Hazard için devrede olan Real Madrid oyuncudan bir cevap bekliyor.

Real Madrid’de Forma Giymek İsterim

İngiltere Premier lig ekiplerinden Chelsea formasını giyen Belçikalı yıldız futbolcu Eden Hazard kendi kariyeri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Eden Hazard, sahip olduğum her şeyi bana Chelsea kulübü verdi. Bana bütün imkânları tanıdı benim gelişmemi sağladı. Ancak bana sunulan sözleşmeyi uzatıp tüm futbol hayatım boyunca bu kulüpte olacağım diyemiyorum. Bazı geceleri uyurken bu kulüpten ayrılmak istiyorum. Bazı zamanlarda ise bu kulübü asla bırakmak istemiyorum. Buradan ayrılma düşüncesi bile beni üzüyor.

Çok büyük bir ikilem içerisindeyim. Açıklamasında bulundu. peşinde olan Real Madrid ile ilgilide konuşan Belçikalı yıldız oyuncu Eden Hazard, Real Madrid kulübü dünyanın en büyük kulübü bunu inkar etmeye gerek yok. Sayısız kupaları ve başarıları var. Kimseye yalan söylemek istemiyorum. Benim çocukluk hayalim Real Madrid forması giymek ve üzerimde Real Madrid forması arken goller atmaktı. Her gün takımdan ayrılıp ayrılmayacağım yönünde dedikodular çıkıyor. Her gün bu soruları cevaplandırmak istemiyorum. Yakında 28 yaşına basacağım ve sizinle gelecek hakkındaki planımı paylaşacağım açıklamasında bulundu. Yıldız futbolcu Real Madrid forması giymeye sıcak baktığını da iletti.

Real Madrid Ronaldo’nun Yerini Dolduramadı

Sezon başında maaşına zam istediği sebebiyle 117 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında İtalya Seri A ligi ekiplerinden Juventus kulübüne satılan yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo’nun yeri hala dolmuş değil. Ronaldo olmadan çıktıkları ilk kupa maçında bozguna uğrayan eflatun beyazlı dünya devi yıldız oyuncusunu mumla arıyor. Oyuncunun yerine transfer yapamadığı için taraftarlar tarafından da eleştiri yağmuruna tutulan İspanyol devi Real Madrid kulübü İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea formasını terleten 27 yaşındaki Belçikalı yıldız futbolcu Eden Hazard’ın peşinde eflatun beyazlı ekip Eden Hazard transferi için elinden gelen her şeyi yapacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here