Galatasaray basket takımı genç oyuncularından Ege Arar takım hakkında açıklamalarda bulundu. Milli aradan dolayı takıma geç katılan Ege Arar takım arkadaşları hakkında konuştu. Genç isimlere sahip oldukları için bu senen daha avantajlı olduklarını söyleyen genç oyuncu taraftarların verdiği destek ile her karşılaşmadan galip geleceklerine inandığını dile getirdi.

Bu Sezon Daha Genç Bir Takım Olduk

Galatasaray basket takımının geçen sezondan bu sezona kalan oyuncularından bir tanesi olan Ege Arar milli ara dönüşü sonrasında takımda gördüğü değişiklikleri aktardı. 22 yaşındaki oyuncu Galatasaray basketbol takımında forma giymenin çok heyecan verici olduğunu söyledi. Genç yıldız geçen sezona göre takım olarak daha gençleştiklerini bu durumunda avantajlı olduğunu dile getirdi. Ege Arar, bu sezon eskisinden daha güçlü bir takım olduğumuza inanıyorum. Genç olmamız bize avantaj sağlayacaktır. Geçtiğimiz sezon takım enerjisini sağlayamadık. Böyle olunca da başarı elde edemedik. Taraftarlarımızla da fazla bütünlük sağlayamadık. Ancak bu sezon çıktığımız bütün önemli maçları kazanarak taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz. Umarım başarılı oluruz dedi.

22 yaşındaki genç oyuncu Ege Arar takıma diğer arkadaşlarından sonra katıldığı için ilk olarak konsantrasyon eksikliği yaşadığını ancak bu durumun hemen geçtiğini dile getirdi. Galatasaray basket takımı içerisinde bulunmaktan çok büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Ege Arar bu sene karşılaşacağımız rakipler karşısında mutlak galibiyete odaklanacağız açıklamasında bulundu.

Ege Arar, biz takıma Göksenin ağabey ile birlikte diğer arkadaşlarımızdan geç katıldık. Milli takım maçlarından sonra verilen tatilimiz bittiğinde takıma katıldık. Başta bu kadar kimyanın tutacağı oyuncularla oynayacağımı tahmin etmemiştim. Ancak takım kimyası beklediğimden çok daha iyiydi. Çok iyi bir şekilde çalıştık hala da çalışıyoruz. İnşallah bu emeklerimizi oyunumuza yansıtıp rakiplerimizi yenebiliriz. Dedi Galatasaray basket takımı ve Fenerbahçe basket takımı arasında geçen derbi maçları hakkında konuşan Ege Yarar Fenerbahçe hocası Obradovic’e hak verdi. Ege Yarar, Obradovic’in sözlerine bende katılıyoruz. Türkiye’de 3 büyük takım  var hatta 4 büyük takım var ve bu takımların kendi aralarında oynadıkları maçlar her zaman diğer maçalara göre daha heyecanlı oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here