Galatasaray kulübünün yıldız futbolcusu Emre Akbabanın Akhisarspor maçında gösterdiği performans hayal kırıklığı yarattı. Transfer sezonunun gündemden düşmeyen ismi Emre Akbaba ile özel bir görüşme yapacak olan Fatih Terim yıldız oyuncusuna uyarılarda bulunacak.

Hayal Kırıklığı Yarattı

Galatasaray kulübünün yıldız futbolcusu Emre Akbaba sarı kırmızılı kulübe transfer olurken büyük umutlarla transfer edilmişti ancak yıldız futbolcu Akhisarspor maçında kendisinden beklenilen yüksek performansı göstermedi. Transfer sezonunda gündemden düşmeyen Emre Akbaba’yı Alanyaspor takımından transfer etmek için gece gündüz çalışan Galatasaray kulübü transfer sezonunun bitmesine yakın bir dönemde yıldız orta saha oyuncusunu transfer etmeyi başarabildi.

Sarı kırmızılı ekibe transfer olduktan sonra kalitesini gösteren yıldız futbolcu kendisinden en çok verim alınması gereken maçta Akhisarspor maçında etkinlik gösteremedi. Maçın hiçbir bölümünde kendi varlığını gösteremeyen yıldız oyuncunun performansından memnun kalamayan Galatasaray’a teknik direktörü Fatih Terim yıldız orta saha oyuncusu Emre akbaba ile özel bir görüşme gerçekleştirecek. Fatih Terim’in bu görüşmede yıldız oyuncuya uyarılarda bulunması bekleniyor. Biran önce kendisini hem mental hem de fiziksel olarak hazırlamasını isteyen Fatih Terim yıldız orta saha oyuncusunu yedeğe çekmeyi düşünüyor. Sahada sorumluluk alan ve fiziksel açıdan güçlü bir hale gelmesini bekleyen Fatih Terim Erzurum maçında Emre Akbaba’yı yedek kulübesine çekerek yıldız oyuncunun dışında kaldığı bir hücum organizasyonu deneyecek.

Maicon Gitmek İçin Gün Sayıyor

Arabistan ekiplerinden Al Hilal’e transferi evrak eksikliğinden dolayı gerçekleşemeyen yıldız oyuncu Maicon Galatasaray kulübünden ayrılmak için gün sayıyor. Sarı kırmızılı kulüpte gösterdiği performans sürekli olarak tartışma konusu olan yıldız savunma oyuncusu Maicon Fatih Terim’in de ilk tercihi değil. Fatih Terim tarafından da beğenilmeyen yıldız oyuncunun savunmadaki yerinde başka oyuncular oynatılıyor. Yedek olarak bekleyen Maicon bu bekleyişten sıkılmış durumda Brezilyalı yıldız savunma oyuncusunun Ocak ayında başka bir kulübe satılması bekleniyor. Galatasaray takımından ayrılmaya sıcak bakan Maicon düzenli olarak sahada kalabileceği ve futbol oynayabileceği bir kulübe transfer olmak istiyor. Galatasaray kulübü yıldız savunma oyuncusu Maicon’un satışından gelecek olan parayı transferde kullanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here