Kayserispor takımının başarılı oyuncu Deniz Türüç, transferin en çok konuşulan isimlerinden birisi olarak dikkat çekmekte. Futbolcu henüz bir kulüple anlaşmış değil. Başarılı oyuncunun son durumunu, kulübün başkanı Erol Bedir açıkladı.

İki Takımla Görüşüyoruz

Ligin bitmesinden sonra ismi üç büyük İstanbul takımıyla anılan Deniz Türüç konusunda bir gelişme söz konusu değil. Ancak görüşmelerin devam ettiği biliniyor. Henüz lig devam ederken başarılı oyuncu ilk olarak Beşiktaş’ın gündemine gelmişti. Ancak bunun sonrasında devreye giren isim Galatasaray oldu. Son olarak Fenerbahçe’de oyuncuyu istediğini ifade etti.

Gelinen son noktada Beşiktaş’ın denklemden artık çıktığı biliniyor. Bundan dolayı sadece iki ekip kaldı. Kayserispor başkanı Erol Bedir de bu konuda bir açıklama yaptı ve şunları ifade etti; Deniz’in transferiyle alakalı olarak hem Fenerbahçe hem de Galatasaray ile görüşmelerimiz devam ediyor. Bu noktada büyük bir aşama kaydettik. Ancak henüz nihai bir karar yok, dedi.

Önemli Olan Deniz’in Kararı

Sözlerine devam eden Erol Bedir şunları ifade etti; artık iki tane takımla görüşüyoruz. Deniz’in gideceği takım ya Fenerbahçe ya da Galatasaray olacak. Üçüncü bir ihtimal söz konusu değil. Aynı zamanda iki kulübün başkanlarıyla da bir araya geldik. Onlar da bizzat tekliflerini bizlere ilettiler. Bu açıdan bakıldığı zaman bonservis bedeli de belli oldu sayılır. Bizim dışımızda futbolcumuz menajeri de görüşmeleri devam ettiriyor.

Artık son düzlüğe girdik. Bazı küçük detaylar kaldı. Anlaşma tamam gibi. Fakat önemli olan Deniz Türüç’ün vereceği karar. Buna göre oyuncumuz da birtakım hesaplar yapmakta. Çok yakın bir zaman içerisinde onunla da konuşacağız. Hangi ekibe gitmek istediğini soracağız. Vereceği karara göre biz de satışı gerçekleştireceğiz.

Tecrübeli başkan sözlerini şöyle tamamladı. Deniz şu an için bizimle ve takımla beraber kampta bulunuyor. Avusturya’daki çalışmalarda yer alıyor. Eğer transfer olursa buradan direk olarak hazır bir biçimde gidecek. Olası bir sorun durumundaysa bizimle devam edecek. Zaten 4 yıldır formamızı giyiyor. Biz kendisinden çok memnunuz. Fakat önemli olan onun ne istediği, dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here