Siyah beyazlı takımda göstermiş olduğu performans ile büyük bir beğeni toplayan ve taraftarların çok sevdiği Fabri, tekrar Beşiktaş yolunda. İspanyol kaleci, geçtiğimiz sezon İngiltere Premier ligine transfer olmuştu. Ancak burada forma şansı bulamıyor. Bundan dolayı siyah beyazlı yöneticileri yakın bir zamanda harekete geçerek kaleciyi kiralık olarak kadrosuna katmayı düşünüyor.

Üçüncü Kaleci Pozisyonuna Düştü

Fulham takımı, çok büyük umutlarla Fabri’yi Beşiktaş’tan satın almıştı. İspanyol kalecinin siyah beyazlı ekipte göstermiş olduğu performansı tekrarlayacağını düşünüyorlardı. Ancak Fabri lige çok kötü bir başlangıç yaptı. Yeni takımının ilk iki müsabakasında kaledeki yerini alan oyuncu, toplamda 5 gol yedi. Bunun üzerine hem teknik heyetten hem de tribünlerden eleştiriler gelmeye başladı. Sonrasında Fabri yedeğe çekildi. Ardından da bir daha kaleye geçmedi. Hatta lig kupası maçlarında bile takımın üçüncü kalecisi file bekçiliği yapmaya başladı. Bunun ardından oyuncu, üçüncü kaleci konumuna kadar geriledi. İşlerin hiç yolunda gitmemesi, futbolcunun Beşiktaş’a geri dönmesini gündem getirdi.

Gelen haberlere göre Fabri yakın çevresine, Türkiye’de tekrar oynamak istediğini belirtiyor. Beşiktaş’ı ve ülkemizi çok özlediğini söyleyen oyuncunun yeninden kaleye geçmesi için siyah beyazlı ekibin nasıl bir adım atacağı beklenmekte. Bu konuda bir sıkıntı olmadığı dillendirilmeye başlandı. Futbolcunun maaş konusunda sıkıntı çıkarmayacağını söylemesi, yönetimi heyecanlandırdı. Buna göre İngiliz ekibine oyuncunun kiralanması için bir teklif yapılacak. Fulham’ın bu öneriye sıcak baktığı söyleniyor.

Karius’tan Memnun Değiller

Geçtiğimiz gün Fikret Orman yapmış olduğu açıklamada, siyah beyazlı takımın ruhunu taşımayanlarla yolların ayrılacağını söylemişti. Bunun üzerine her mevkide bir temizlik harekatı içine girileceği belirtiliyor. Buna da kaleden başlanacak. Fabri’nin alınması durumunda Karius gönderilecek. Futbolculuğundan çok sosyal medyada ünlü Türk güzellerine yolladığı mesajlar ile dikkat çeken Karius, tam anlamı ile bir magazin figürü olmuş durumda. Adı birçok güzel kadın ile anılan oyuncunun, ilk yarıda tam 23 gol yemesi, bardağı taşıran son damla oldu. Önümüzdeki günlerde bu konuda gerekli adımların atılacağı belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here