Beşiktaş takımında yaşanan kaleci sorununun çözümü için düğmeye basıldı. Gelen haberlere göre geçtiğimiz sezon İngiltere Premier ligine giden Fabri’nin yeniden takıma dönmesi gündemde.

Görüşmeler Başlayacak

Siyah beyazlı takımında 1 numara problemi devam ediyor. Alman kaleci Karius’un göstermiş olduğu kötü performanstan sonra kaleye başka bir ismin alınması gündeme geldi. Listenin ilk sırasında ise Fabri var. Uzun yıllar boyunca Beşiktaş kalesini başarılı bir şekilde koruyan oyuncu, geçtiğimiz sezonda İngiliz Premier ligi ekiplerinden birisi olan Fulham’a gitmişti.

Ancak bu takımda aradığını bulamamıştı. Çıktığı ilk karşılaşmada yediği hatalı gollerden dolayı eleştiri alan futbolcu, sonrasında ise kaleyi kaptırmıştı. Şu an için Fabri Fulham’ın üçüncü kalecisi durumunda. Bundan dolayı son derece büyük bir üzüntü yaşayan oyuncunun takımdan ayrılmak istediği söyleniyor. Özellikle Beşiktaş’ta geçirmiş olduğu günleri bir türlü unutamayan futbolcunun geri dönmek istediği biliniyor. Bunun üzerine Beşiktaş yönetiminin yakın bir zaman içinde harekete  geçeceği söylenmekte.

Taraftarların da özlediği Fabri, bonservis karşılığında satılmıştı. Siyah beyazlıların oyuncuyu geri almak için kiralama yöntemini kullanması beklenmekte. Fulham takımının buna nasıl cevap vereceği ise merak ediliyor. Ancak gelen haberlere göre İngiliz ekibinin de futbolcudan memnun olmadığı ve bundan dolayı kendisini elden çıkarmak istediği iddia edilmekte. Bu durum Beşiktaş için büyük bir avantaj olacak.

Karius Yolcu

Siyah beyazlı takımın sezon başında kadrosuna dahil ettiği Alman file bekçisi Karius, gösterdiği kötü performans ile büyük bir hayal kırıklığı yaşatmıştı. Liverpool’dan kiralanan oyuncu bu sene çıktığı maçlarda kalesinde tam 36 gol gördü. Genç oyuncu son olarak Konyaspor’a karşı forma giydi. Yediği hatalı gollerden dolayı tribünlerden büyük tepki aldı. Hatta ilk yarı sonrasında morali çok bozulan oyuncu, ikinci yarıya çıkmak istememişti.

Maç sonunda takımın teknik patronu Şenol Güneş’e kaleci ile alakalı bir soru sorulmuştu. Şenol Güneş bu soruya verdiği cevap ile Karius’un başarısız olduğunu altını çizmişti. Onun için donuk ve enerjisi yok ifadelerini kullanmıştı. Bu saatten sonra oyuncunun takımda kalmasının imkansız olduğu söyleniyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here