Fenerbahçe Spor Kulübü resmi internet sitesinden yaptığı duyuru ile tedirginlik yarattı, Fenerbahçe Beko basketbol takımında ki bazı teknik ekipte korona virüs tespit edildi. Basketbolculardan hastaneye yatırılan oyuncu olmadığını açıklayan kulüp idari çalışanların bir süre için hastanede olacağını duyurdu.

Oyuncular Evde İzolasyon Altındalar

Sarı lacivertli takım oyuncularda korona virüs belirtisi görünmeye başlanmasının ardından resmi internet sitesinden bir açıklama yaptı, açıklamada şu konulara değinildi. “Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı oyuncularımız, idari kadromuz ve teknik ekibimizin rutin incelemelerde korona virüs salgını belirtilerine rastlandı tedbir amacı ile teknik heyet ve idari kadro hastaneye kaldırıldı, hastanede yapılan testlerin sonuçları bekleniyor. Yapılan tıbbi değerlendirmelerde basketbolcuların durumlarının hastaneye yatmalarını gerektirmediğini öğrendik ancak oyuncular evde izolasyon altındalar, kamuoyunun bilgisine sunarız.”

TOFAŞ Menajeri Tolga Öngören’de Bir Açıklama Yaptı

Öte yandan Fenerbahçe Beko Basketbol takımının ING basketbol süper liginde karşılaştığı TOFAŞ kulübünün menajeri Tolga Öngören’de bir açıklama yaptı. Öngören “En son karşılaştığımı kulüp, Fenerbahçe Beko Basketbol Kulübü idi, kulübün açıklama yapmasından bu yana herkse bizden yapılacak açıklamayı bekliyor. Doktorlarımız gerekli takibi yapıyor, üzerinden nerede ise 10 gün geçti, birkaç gün daha bekleyeceğiz, zaten önlem amacı ile tesisimizi kapatmış idmanları durdurmuştuk” dedi.

Oyuncularımızda Kovid 19 Belirtisine Rastlanmadı

Fenerbahçe Beko Basketbol Kulübünün yaşadığı duruma üzüldüklerini ifade eden TOFAŞ kulübünün menajeri Tolga Öngören “Fenerbahçe Beko’nun açıklamasını büyük bir üzüntü ile izledik dileğimiz tüm test sonuçlarının negatif çıkması. Bizler tüm önlemlerimizi aldık şu ana kadar hiçbir oyuncumuzda Kovid 19 belirtisine rastlanmadı, umarın şu birkaç günlük bekleyişten sonra bizlerde derin bir nefes alırız, Fenerbahçe maçının hemen ardından Bursa’ya dönerek tüm tedbirlerimizi almıştık bu nedenle içimiz rahat, umarım kulüpte hasta olan biri yoktur” diyerek sözlerini tamamladı.

PAYLAŞ
Önceki İçerikGalatasaray’ın Geç Maaş Ödeme Kararına Oyuncular İtiraz Etmedi
Spor Güncel, sizler için gündemi takip eder ve usta yazar kadrosu ile en can alıcı konuları sizlerle buluşturur. Detaylı analizleri ile sporun nabzını tutar ve bahis tutkunları için bir rehber niteliği taşır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here