Sezon arasında 17.sırada giren sarı lacivertli takım, birçok yeni oyuncuyu alarak kadroyu güçlendirmek ve ligde kalmak istiyordu. Ancak şu ana kadar herhangi bir transfer görüşmesinin yapılmaması, taraftarların büyük bir tepkisini çekmiş durumda.

Konuşulan İsim Çok

Ali Koç yönetiminde ve teknik direktör Cocu ile lige başlayan Fenerbahçe, tarihinin en kötü dönemini geçiriyor. 17 maç sonunda sadece 3 galibiyet alan takım, düşme hattında bulunuyor. Devre arasında yapılacak olan transferler ile ekibin ikinci yarıya hazır hale gelmesi planlanıyor. Ancak şu ana kadar henüz yeni bir oyuncu alınmış değil. Fakat birçok ismin takımın transfer listesinde olduğu biliniyor. Bunların başında ise Fabregas gelmekte. Chelsea’den ayrılacak olan futbolcunun, İspanya’ya gideceği konuşuluyor. Fenerbahçe oyuncuya teklifte bulundu fakat başarılı yıldız bunun için düşünme süresi istedi.

Takımdan Ayrılan Yok

Birçok kişi, oyunculardan kötü performans gösterenlerin takımdan yollanacağını düşünüyordu. Ancak bu konuda da henüz bir gelişme söz konusu değil. İsmi en çok konuşulan oyuncu ise Ozan Tufan oldu. Gelen haberlere göre genç yıldızın takımda kalması mümkün değil. Ancak henüz bir kulübe de satılmadı. Futbolcuyu en çok isteyen ekiplerin başında ise Alanyaspor geliyor. Önümüzdeki günlerde bu konuda bir gelişme yaşanabilir.

Futbolcular Affedildi

Fenerbahçe’de yaşanan bir diğer gelişme ise kadro dışı bırakılan futbolcuların affedilmesi oldu. İlk olarak Aatıf ve Dirar konusunda harekete geçen yönetim. Bu oyuncular ile devam karar aldı. Bunda, Ersun Yanal’ın isteklerinin büyük payı oldu. Çünkü tecrübeli hoca, iki futbolcuya da ihtiyacı olduğunu söyledi. Bunun yanı sıra Volkan Demirel konusu çok sık tartışılıyordu. Tecrübeli kaleci, uzun süredir kadroda yer almıyordu. İkinci başkan ile tatsızlık yaşayan Volkan, dün yaptığı basın toplantısında tüm camiadan özür diledi.

Takım Antalya’da Kampa Giriyor

Bunun yanı sıra takım, dün Antalya’ya gitti. Kamp çalışmaları burada sürecek. Ekipte bir eksik söz konusu değil. Tam kadro olarak ikinci yarının hazırlıkları devam ediyor. Transfer konusunda 4 Ocak sonrasında daha önemli gelişmelerin yaşanacağı söylenmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here