Fenerbahçe sezonun ilk bölümünde çok kötü bir futbol ortaya koymuştu. Tarihinin en başarısız ilk yarısına imza atan takım, 17.sıraya kadar gerilemişti. Devre arası kampı için Antalya’ya giden kulüpte yaşanan son transfer dedikoduları ise ilgi çekiyor.

Aatıf Gitmiyor

Fenerbahçe takımına geldiği günden beri istenilen performansı bir türlü gösteremeyen Aatıf, disiplinsiz hareketleri nedeni ile kadro dışı kalmadı. Faslı oyuncunun takımdan yollanması gündeme gelmişti. Önce affedilen ve sonrasında takım ile beraber çalışmalara başlayan futbolcuya, Rizespor talip olmuştu. İki kulüp bu transfer konusunda anlaşmıştı. Ancak bu konuda önemli bir gelişme yaşandı. Tecrübeli futbolcu, takımdan ayrılmak istemediğini söyleyince transfer de yatmış oldu.

Yunus Mallı Teklifi Reddetti

Sarı lacivertli takım, ikinci yarıda daha etkili olabilmek için birçok oyuncu ile görüşmeleri sürdürüyor. Bunlardan birisi ise Türk milli takımında forma giyen Yunus Mallı oldu. Gurbetçi futbolcu, kariyerine Alman ekibi Wolfsburg’da devam ediyor. Fenerbahçe ile kulüp arasında bir süre önce görüşme yapılmıştı. İki tarafın da bu transfere onay verdiği söylenmişti. Ancak son gelen haberlere göre Yunus, Türkiye’ye şu an için dönmek istemediğini söyledi. Böylelikle rota başka futbolculara çevrildi.

Elis Transferi Halen Belli Değil

Fenerbahçe’nin kadrosuna katmak istediği Elis konusunda ise şimdilik bir gelişme yok. ABD liginde oynayan 22 yaşındaki futbolcuya yapılmış olan teklif az bulundu. Bunun üzerine sarı lacivertli takımdan bir hamle daha gelmedi. Genç oyuncu, birkaç gün önce sosyal medya üzerinden önce Diego Reyes’i sonrasında ise Fenerbahçe takımını takip etmeye başlamıştı.

Comolli Forvet Transferi Yok Dedi

Takımın sportif direktörü Comolli, geçtiğimiz gün yapmış olduğu açıklama ile kafaları karıştırdı. Fransız spor adamı, ikinci yarı için transferlerin devam edeceğini söyledi. Ancak sonrasında forvet bölgesi için herhangi bir oyuncu almayacaklarını dile getirdi. Gerçekleştirilen bu açıklama ise çok büyük bir tepki gördü. Zira takımın en sıkıntılı bölgelerinin başında hücum hattı geliyor. Soldado’nun sakatlıktan yeni çıkması ve Slimani’nin kötü bir performans göstermesi, bu bölge için yeni oyuncuların alınmasını zorunlu kılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here