Tarihinin en kötü sezon başlangıcını yapan ve sadece 8 puanı Fenerbahçe’de sular bir türlü durulmak bilmiyor.

Takım Toparlanamadı

Son olarak Başakşehir futbol takımı ile kendi evinde karşı karşıya gelen sarı lacivertliler, maçta gol bulamamış ve sahadan 0-0’lık bir skor ile ayrılmıştır. Bu maç sonrasında düşme hattının hemen üzerinde bulunan ekibe, birçok sarı lacivertli takım taraftarı tarafından tepki gösterilmişti. Hem teknik direktör hem de bazı futbolcuların, takımdaki geleceği çok merak edilirken; Volkan, Atıf ve Dirar’ın kadro dışı kalması ise bir başka tartışma konusu oldu.

Cocu’nun Yerine Hoca Bakılıyor

Yaşanan bu gelişmelerin üzerine Cocu’nun yollanacağı kulislerde konuşulmaya başlandı. Yerine gelecek hocanın kim olacağı ise merak ediliyor. Buna göre Tayfun Korkut’un ismi zikredilenler arasında. Zamanında Fenerbahçe forması giyen Korkut, Almanya’da özellikle düşme hattında olan takımları çalıştırmış ve bunda başarılı olarak ekipleri ligde tutmayı bilmişti. Ancak oyuncunun Fenerbahçe’de başarılı olup olamayacağı en büyük tartışma konularından birisi.

Aykut Kocaman’ın takıma dönmesinin ise zor olduğu dile getirilmekte. Son olarak Aykut Kocaman döneminden kalan ve teknik ekipte yer alan 3 hocanın yollanmasının, bu ihtimali düşürdüğünü söylemek mümkün. Sarı lacivertli tribünlerin gönlünden geçen isim ise Ersun Yanal. 2013-2014 sezonunda Fenerbahçe’nin başına geçen ve henüz haftalar kala takımı şampiyon yapan Yanal, her maç öncesinde ve sonrasında sarı lacivertli taraftarların ismini dile getirdiği bir isim. Başarılı hoca, uzun dönemdir bir takım çalıştırmıyor ve sarı lacivertli takıma gelmeye çok sıcak bakıyor.

Volkan Açıklamalarda Bulundu

Fenerbahçe gündemini meşgul eden bir diğer durum ise kadro dışı kalan oyuncular oldu. Çeşitli nedenlerden dolayı Dirar, Volkan ve Atıf’ın kadarı dışı bırakılması, gündeme adeta bomba gibi düştü. Volkan Demirel; dün yaptığı açıklamada bu durum ile alakalı olarak şunları söyledi; neden kadro dışı kaldığımı bilmiyorum. Eğer buna dair bana bir açıklama yapılırsa, ben de özür dilemekten kaçınmam. Fenerbahçe için her şeyi yaptım, gerekirse özür de dilerim, dedi. Bugün saat 14’de ise başkan Ali Koç’un son duruma dair bir basın toplantısı düzenlemesi bekleniyor.

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikBeşiktaş’ın Çilingiri Ozzy

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here