Beşiktaş takımının başkanı Fikret Orman, dün Vodafone Park’ta yapılan basına açık toplantıda önemli açıklamalarda bulundu. Başarılı başkan hem transferler hem de kulübün gelecek hedefleri hakkında konuştu.

Altyapımız Artık Daha İyi Olacak

Beşiktaş, kulübünün başkanı Fikret Orman, altyapı ile alakalı olarak yeni çalışmalar çerçevesinde bir basın toplantısı düzenledi ve birçok konuya değindi. Orman şunları söyledi; daha önce bizimle beraber çalışan Fabian Ernst ile altyapı konusunda bir sözleşme yaptık. Bundan böyle altyapı kendisine ait. 3 sene boyunca takımımızın önemli bir parçası olmuştu. Ayrıca Danimarka ikinci liginden bir kulübün sahibi olan Ernst, bize çok büyük bir katkı sağlayacak dedi.

Transferler Hakkında Konuştu

Orman aynı zamanda transferlere dair açıklama yaptı ve şunları ifade etti; kanatlarda sorun yaşıyorduk. Bunu ortadan kaldırmak için transfer yaptık. Ayrıca sol stoper bölümüne de oyuncu alacağız. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Herkesin en çok merak ettiği soruların arasında Arda Turan transferi bulunuyordu. Kendisiyle herhangi bir temasımız olmadı. Çok kaliteli bir oyuncu. Fakat o bölgelerde bir eksiğimiz söz konusu değil, dedi.

Sözlerine devam eden başkan şunları ifade etti; Dorukhan en sevdiğimiz oyunculardan birisi. Hem çok genç hem de efendi. Sürekli güler yüzlü bir oyuncu. Takıma yapmış olduğu katkılar ortada. Bizi temsil ediyor. Bu sene ekipten ayrılmasına hiçbir şekilde müsaade etmeyeceğiz. Ancak geleceği çok parlak. En az 2 yıl daha oynamasında fayda var. Biraz daha pişsin. Daha sonra zaten bir Avrupa takımına transfer olacaktır, dedi.

Burak Kaptan Olacak

Fikret Orman aynı zamanda şunları söyledi; daha önce takımımızın kaptanlığı Tolga Zengindeydi. Ancak kendisiyle olan anlaşmamız sona erdi. Bundan dolayı yeni bir isim arayışına çıktık. Bunun da Burak Yılmaz olacağını düşünüyoruz. Zaten onu çok seviyoruz. Tecrübeli bir futbolcu. Bu görevin hakkından gelecektir. Ayrıca Burak ile alakalı olarak gidip gitmeyeceği çok merak ediliyor. Fakat şu an için böyle bir durum söz konusu değil. Bizimle beraber oynamaya devam edecek, dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here