Siyah beyazlı takımın başarılı başkanı Fikret Orman, son günlerde yaşanan transfer gelişmeleri ve dedikodular hakkında çarpıcı açıklamalar bulundu. Özellikle birçok kişinin merak ettiği Tolgay’ın durumuna da açıklık getirdi.

Tolgay Takımda Kalacak

Antalya’da kamp yapan Beşiktaş’ı bir an olsun bile yalnız bırakmayan Fikret Orman, birçok konuya dair konuştu. Basın mensupları ile bir toplantı yapan Orman, Tolgay hakkında şunları söyledi; uzun bir süredir Tolgay ile alakalı haberler çıkıyor. Futbolcumuzun başka bir takıma satılacağı konuşulmakta. Ancak böyle bir durum söz konusu değil. Çünkü oyuncumuz takımda kalmaya devam edecek. Yakın bir zamanda buna dair kapsamlı bir açıklama yapacağız, dedi.

Burak Takıma Katkı Sağlayacaktır

Açıklamalarına devam eden Fikret Orman, yeni transfer Burak Yılmaz ile alakalı olarak da konuştu. Bordo mavili takımdan kadro dışı kalan ve sonrasında Beşiktaş tarafından alınan Burak’a, camia içinden çok büyük bir tepki gelmişti. Yaşanan bu gelişmeye dair Orman şunları ifade etti; bizim camiamız son derece büyüktür. Ancak zaman zaman bazı gruplar, bizim havamızı bozmak için değişik kumpaslar kuruyor. Burak Yılmaz transferinden sonra da bu tip bir durum ile karşı karşıya kaldık. Fakat bunlar küçük gruplar. Hiçbir şekilde bize zarar veremeyecekler. Burak Yılmaz çok değerli futbolcu. Aynı zamanda kendisi gerçek bir Beşiktaşlı. Takımımıza her anlamda pozitif katkı yapacağını düşünüyorum, dedi.

Transfer Hakkında Konuştu

Fikret Orman, aynı zamanda transfer konusunda merak edilenleri de cevapladı. Orman şunları ifade etti; devre arasını iyi geçiriyoruz. Antalya kampı planlandığı gibi gidiyor. Şu ana kadar iki oyuncu aldık. Böylelikle sıkıntı çektiğimiz bölgelerdeki sorunların çözüleceğini umuyorum. Şu an için gündemimizde bazı oyuncular var. Vakit dolmuş değil. Nereden bakarsanız bir aylık süreç söz konusu. Bu zaman diliminde transferleri bitirmeyi düşünüyoruz. Elbette bunun için başta Şenol Güneş olmak üzere tüm teknik ekip ile bağlantı halindeyiz. Onların vereceği raporlara göre hareket ediyoruz. Amacımız, ikinci yarıda özlenen Beşiktaş’ı geri getirmek ve taraftarlarımıza izletmek, dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here