Sarı lacivertli kulübün sezon başında transfer ettiği yıldız futbolcu Frey gösterdiği etkisiz performans ile Fenerbahçe taraftarının tepkisini topluyor. Sarı lacivertli kulübe İslam Slimani ile birlikte transfer edilen yıldız futbolcunun saha içerisinde gösterdiği etkisiz performans taraftarlardan tepki toplamaya devam ediyor

En Çok Top Kaybeden İsim

Fenerbahçe kulübünün UEFA Avrupa ligi gruplarında Spartak Trnava takımı karşısında oynadığı maçta da sahada yer alan yıldız futbolcu kendisinden beklenilen performansını gösterememişti. Yıldız oyuncu Trnava takımı karşısında 15 pas hatası yaparak sahadaki en çok pas hatası yapan futbolcu oldu. Maç boyunca yalnızca 1 şut atan Frey o şutta da isabet bulamadı. Yıldız futbolcu gösterdiği isteksiz tavır ve başarısız performansla Fenerbahçe taraftarının tepkisiyle karşılaştı.

Ersun Yanal Sesleri

Fenerbahçe kulübüne sezon başında getirilen teknik direktör Cocu ve Sportif direktör Comolli’nin gösterdiği performanstan memnun olmayan Fenerbahçe taraftarı Teknik direktör olarak bir dönem Fenerbahçe kulübünü çalıştırmış ve şampiyon yapmış Ersun Yanal’ın takıma getirilmesini istiyor. Fenerbahçe maçlarında bütün stat Ersun Yanal sözleriyle inlerken Ali Koç’tan da teknik direktör olarak Ersun Yanal’ı getirmesi isteniyor. Sarı lacivertli kulübün taraftarları Hollandalı teknik direktör Cocu ve Fransız sportif direktör Comolli’yi takımda görmek istemiyor. Rakipleri Galatasaray ve Beşiktaş kulüpleri ile arasındaki puan farkı gittikçe çoğalan Fenerbahçe kulübü ligin 14. Sırasında yer alıyor. Ligin başından beri yalnızca 7 puan toplayabilen Fenerbahçe kulübü tarihinin en kötü sezon başlangıcını yapmış durumda bulunuyor.

Fenerbahçe’nin Sportif direktörü Comolli ise yanlış oyuncu transferleri yüzünden taraftarın eleştiri radarına girmiş bulunuyor. Sarı lacivertli kulübe getirdiği oyunculardan verim alınamaması ve Fenerbahçe kulübüne katkı sağlayamadığı için Fransız sportif direktör Comolli’nin de takımdan ayrılması isteniyor. Oyuncular arasında da eksileri artılarından fazla olan sportif direktör tesislerde de pek hoş karşılanmıyor. Bazı futbolculara karşı aldığı tavır yüzünden tüm Fenerbahçeli futbolcuların gözünden düşen sportif direktör Comolli için de tehlike çanları çalıyor. Ali Koç’un büyük bir felaket yaşanmadıkça Cocu ile yola devam ederiz açıklamasında bulunmuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here