Transfer çalışmalarına hız kesmeden devam eden sarı kırmızılı camia voleybol takımına Bursa büyükşehir Belediyespor da görev alan eski oyuncusu charlotte leys’i transfer etti.

Resmen Galatasaray ‘da

Galatasaray transfer çalışmalarını tüm branşlarda hız kesmeden sürdürüyor. Eski oyuncusu charotte leys ile yeniden anlaştıklarını kulübün resmi sitesinden açıklayan sarı kırmızılılar 1989 doğumlu oyuncu ile 1 yıllık sözleşme imzaladığını duyurdu. Açıklamasında oyuncusuna övgüde bulunan kulüp Charlotte’nin çalışma azmine duydukları saygıyı ve oyun disiplinini beğeni ile izlediklerini takıma katacağı yarardan emin oldukları ifadeleri yer aldı.

BİR SAMAÇÖR DAHA

Eski oyuncusu Charlotte ile 1 seneliğine anlaşan Galatasaray kulübü Eczacıbaşı forması giyen Hande Baladın’ı da renklerine bağladı.

1997 Kütahya doğumlu olan hande Baladın 1.89 boyunda. Eczacıbaşı altyapısından çıkma olan Hande Baladır voleybola başladığında orta oyuncu olarak görevindeydi. 2014 ten bu yana smaçör pozisyonunda oynayan oyuncu yeni sezonda 1 sene kiralık olarak Galatasaray formasını terletecek.

Oyuncunun 2016 FIVB Dünya kulüpler şampiyonluğu 2017 CEV Avrupa Şampiyonlar ligi üçüncülüğünün yanı sıra 2018 CEV Kupası şampiyonluğu da bulunan genç oyuncu Galatasaray Başantrenör’lüğünü yapan güneyligil önderliğinde U23 dünya şampiyonasında en iyi smaçör ve en değerli oyuncu seçilerek bizi gururlandırmıştı. 2013 yılında ise yine milli takımımız ile katıldığı 2013 Gençler Avrupa Şampiyonasında en iyi blokör seçilmişti.

Galatasaray kadın voleybol takımının yanı sıra erkek voleybol takımı da yeni kan arayışına girdi ve aradığını yine eski oyuncusun da buldu. 2014-2015 sezonunda sarı kırmızılı formayı terleten hatta kaptanlık yapan 1982 doğumlu tecrübeli pasör Selçuk keskin ile anlaşmaya vardı. Selçuk keskin ile 2 yıllık anlaşma imzaladı. 1.93 boyunda ki tecrübeli pasör Selçuk keskin İstanbul Büyükşehir Belediye, Fenerbahçe, Çankaya Üniversitesi, Ziraat Bankası, Polis Akademisi, Arkas Spor ve Halkbank formalarını giydi.

Her alanda transfer yapmak isteyen Galatasaray’ın elini borçlar bağlıyor. Kulübün artan borcuna şampiyonluktan gelen prim de yaramadı. Bütün bu mali sıkıntının içinde bir şekilde her dalda transfer eksiklerini tamamlamaya çalışan başkanın işi zor gibi gözüküyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here