Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı ile alakalı olarak görüşmelere devam edilmekte. Bu anlamda genç isimlerin sözleşmelerine de yeniden göz atılması söz konusudur. Böylece Onurcan Çakır sözleşmesi yenilenen genç oyunculardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Öyle ki oyuncunun libero olarak sahalarda yerini alacağını göreceksiniz. Onur Çakır uzun süredir sarı kırmızılılara yönelik mücadele vermekte. Öyle ki alt yapısının dahi sarı kırmızılı takım sayesinde oluşması söz konusudur. Nitekim 1995 doğumlu olan Çakır’ın libero olarak yeniden sahada yerini alacağı şimdiden duyurulmakta. 1.85 boyuna sahip olan oyuncu için yeniden sözleşmelere göz atıldı. Yenilemeler sayesinde takıma kazandırıldığı da duyurulmakta.

Onur Çakır sadece senelik olarak takıma alınmamıştır. Bunun yerin 2 senelik olacak şekilde sözleşmesine yer verildiğini belirtmek gerek. Yani sadece 2018 - 2019 sezonu içerisinde boy göstermeyecek. Akabinde 2019 - 2020 sezonunda da yine sarı kırmızılı takımın içerisinde olması sağlanmıştır. Yeniden Galatasaray forması giyecek olan genç ismin libero olarak görevine devam etmesi bekleniyor. Sözleşmelerin sadece Onur Çakır adına yenilemelerine yer verilmemiştir. Akabinde yine Galatasaray’da forma giten Ertuğrul Gazi Metin ile de karşı karşıya kalıyoruz. Bu sefer oyuncunun orta da etkin rol oynadığını belirtmek gerek. Yani sarı kırmızı takım gelecek sezon için orta ve libero oyuncularını seçmiş gözükmekte.

Galatasaray HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı, yine Ertuğrul Gazi Metin ile de görüşmelere yer vermiştir. Bu görüşmelerin neticesinde sözleşmesinin yenilendiğini de gözler önüne seriyor. Genç oyuncular arasında olan Ertuğrul Gazi Metin, ortada yerini alacaktır. Alt yapıdan yetiştirilen isimlerden bir tanesi olduğunu da baştan belirtmek gerekiyor. 2 sene öncesine kadar da yükselmeye geçtiğini öğreniyoruz. 1996 doğumlu olan genç oyuncunun boyu ise 2.03 olarak ifade edilmekte. Sonuç olarak performansından bir hayli memnun kalınmasından kaynaklı 2 yıllık olacak şekilde sözleşmelerin imzalanması söz konusudur. Öyle ki 2018 - 2019 sezonunun yanı sıra 2019 - 2020 sezonunda da erkek voleybol takımında yerini alacaktır. Tüm bu sözleşme görüşmelerinin sırasıyla duyurularına devam edilecek. Böylece önümüzde ki sene sahalarda hangi oyuncuları izleyeceğinizi de öğrenmiş olacaksınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here