Sezona Gomis ile başlamak üzereyken oyuncuyu ani bir karar ile satan Galatasaray, aradan geçen 6 aya rağmen henüz bir forvet almış değil. Yaşanan bu gelişme sarı kırmızılı taraftarların isyan etmesine neden oldu.

Henüz Anlaşma Yok

Geçen sene ligi şampiyon olarak bitiren Galatasaray’ın başarısında şüphesiz ki Gomis’in katkısı çok büyük olmuştu. Fransız oyuncu hem yırtıcı futbolu hem de attığı goller ile takıma büyük bir katkı sağlamıştır. Ancak kulüp futbolcuyu, sezon öncesinde elden çıkardı ve Arap ekibine sattı. Bunun sonrasında herkes yeni bir forvet oyuncusunun alınmasını bekliyordu. Ancak aradan geçen süreye rağmen sarı kırmızılı takımda bu konuda bir gelişme yaşanmadı. Bazı futbolcular ile görüşen Galatasaray’ın forvet alamaması, taraftarların tepkisini de beraberinde getirdi.

Abdurahim Albayrak Eli Boş Döndü

Dubai’de kamp yapan Çin takımları ile transfer görüşmesine giden Abdurrahim Albayrak, dönüşte basın mensuplarına açıklamada bulundu ve şunları söyledi; Dubai’ye Pato ve Alan için gittik. İki kulübün yöneticileri ile bir araya geldik. Teklifimizi daha önceden iletmiştik ve bunu tekrarladık. Ancak iki oyuncunun maliyeti de bize çok yüksek geldi. Bundan dolay herhangi bir anlaşma yapamadan döndük. Fakat taraftarlarımız rahat olsunlar. Çünkü şu an için tam 10 oyuncu ile görüşme halindeyiz. Birkaç gün içinde bunlardan en az 2 tanesini kulübe katacağız, dedi. Fakat yapılan bu açıklama taraftarları tatmin etmeye yetmedi.

Sosyal Medyadan Tepki Var

Birçok sarı kırmızılı taraftar, sosyal medya üzerinden kulübe ve yönetime tepkilerini açık bir şekilde dile getirdiler. Özellikle 6 ay boyunca bir forvet oyuncusunun alınamaması, bu tepkilerin ana odağında yer alıyordu. Ayrıca son gelen haberlere göre yönetimin forvet transferinden dolayı çok zora girdiği ve hatta ciddi ciddi istifa etmeyi düşündükleri söyleniyor. Ancak bu konuda henüz bir açıklama yapılmış değil. Pato ve adı uzun süredir gündemde olan Alan’ın transferlerinin yatmasından sonra yeni isimlerin kim olacağı çok büyük bir merak konusu oldu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here