Kasımpaşa Spor’un sportif faaliyetler amacı ile açılmış olan yeni sosyal tesisleri, Kemerburgaz’da yapıldı. Kasımpaşa Sportif Faaliyet A.Ş, Kasımpaşa spor bünyesinde bulunan sporcuların, iyi bir eğitim almaları ve kondisyonlarını korumak amacı ile yapacakları çalışmaların olabildiğince profesyonel ve de verimli olması adına, Kemerburgaz’da sosyal tesislerini faaliyete geçirdi. Bu tesisler aynı zamanda Türk futboluna katkı sağlamak adına da büyük önem taşımakta, Türk futbolu bünyesinde yer alan sporcuların, daha kaliteli bir futbol sergilemeleri adına çalışmaları için, futbolculara gerekli ortamı ve desteği sağlamaktadır. Tamamen sporcuların istek ve beklentileri göz önünde bulundurularak inşa edilen bu tesis, bir çok özelliği ile ön plana çıkmaktadır.

Kemerburgaz’da inşa edilen bu tesisin bünyesinde, bir tanesi tribünlü olmak üzere iki çim saha bulunmaktadır. Bunların yanında üç adet tenis kortuna da sahip olan tesis, Kasımpaşa spor bünyesinde bulunan sporcular için dört dörtlük imkanlar sağlayan bir tesis olma özelliğini taşımaktadır. Tesisin içerisinde kamp binası ve yönetim binası da bulunmaktadır. Kemerburgaz tesisinin sağladığı imkanlar, bünyesindeki sporcular için olabildiğince fayda sağlayabilme ve beklentileri karşılama amacı taşıyarak tasarlanmıştır.

Kemerburgaz tesislerinin bir diğer özelliği de kapalı spor salonunun olmasıdır. Kapalı spor salonu, basketbol, voleybol ve tenis gibi salon sporlarının oynanmasına da imkan tanımaktadır. Bunların yanı sıra tesis içerisinde yüzme havuzu, saunalar ve hamamlarda bulunmaktadır. Bünyesinde bulunan sporcuların ve diğer yönetim elemanlarının konforlarını ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak inşa edilen bu tesisler, konfor ve rahatlık adına sporcuların tüm isteklerine cevap vermektedir. Ayrıca kapalı otoparkı da bulunan tesisin bir de basın toplantısı amacı ile düzenlenmiş toplantı odası bulunmakta. Tüm bu nitelikleri bakımından Kemerburgaz Sosyal Tesisleri, Türkiye’nin en geniş kapsamlı tesislerinden biri olma özelliğine de sahiptir.

PAYLAŞ
Önceki İçerikTüm Önlemleri Alarak Antrenmanlara Başladık
Sonraki İçerikBeşiktaş Nevzat Demir Tesisleri
Spor Güncel, sizler için gündemi takip eder ve usta yazar kadrosu ile en can alıcı konuları sizlerle buluşturur. Detaylı analizleri ile sporun nabzını tutar ve bahis tutkunları için bir rehber niteliği taşır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here