İlk yarıyı istediği yerde bitiremeyen Beşiktaş, ikinci devre için 3 Ocak tarihinden itibaren çalışmalarına başlayacak. Kampa girecek olan takım, kadrosunu güçlendirmek istiyor. Listede ünlü isimler var. Ancak bunların arasında Burak ve Sadık öne çıkmakta.

Burak Transferi Yakın

Siyah beyazlı ekip, iki sezondan beri Burak Yılmaz’ı kadrosuna katmak istiyor. Özellikle Şenol Güneş, eski futbolcusu ile yeniden çalışmak için çok hevesli. Bundan dolayı Beşiktaş ile Burak arasında uzun bir süredir görüşmeler devam etmekte. Ancak henüz bir sonuç alınmış değil. Son gelişmelere göre futbolcunun alacağı olan para konusunda pazarlıklar yapılıyor. Burak, hal ettiği 700 bin Euro’luk paradan vazgeçti. Geriye kalan paranın ise Beşiktaş ve Trabzonspor takımları arasında paylaştırılması uygun görüldü. Şu an için transferin imza aşamasında olduğu biliniyor. Ancak imza atılmış değil. Daha önce de iki taraf bir araya gelmiş fakat son dakikada transfer gerçekleşmemişti.

Beşiktaş Sadık’a Teklifte Bulundu

Beşiktaş’ın transfer etmek istediği bir diğer isim ise Sadık. Aslında bu futbolcu birçok kulübün listesinde yer alıyor. Malatyaspor takımında göstermiş olduğu performans çok büyük bir beğeni topluyor. Siyah beyazlı ekipte bilindiği üzere Pepe ile yollar ayrılmıştır. Özel nedenlerden dolayı Portekizli yıldızın gitmesinden sonra stoper bölgesine bir oyuncunun alınması gündeme geldi. Şu an için en büyük aday ise Sadık Çiftpınar.

Beşiktaş takımı futbolcuyu almak için takas yöntemini kullanmak istiyor. Geldiği günden beri istenilen oyunu ortaya koyamayan Larin’in Malatyaspor’a gönderilmesi gündemde. Ancak futbolcunun buna çok sıcak bakmadığı gelen haberler arasında. Bundan dolayı Tolga ve Gökhan Töre’nin yollanacağı bildirildi. Bu konuda şu ana kadar herhangi bir giriş söz konusu değil. Ayrıca Sadık, Fenerbahçe’nin de gündeminde yer alıyor.

Beşiktaş’ta satış listesinde olan Vagner Love ile alakalı olarak görüşmeler ise devam ediyor. Futbolcuyu hem Brezilya hem de Suudi Arabistan’dan isteyen ekipler var. Fakat Brezilya takımlarının tekliflerinin daha ciddi olduğunu söylenilmekte. Tolga Zengin, Larin ve Gökhan Töre konusunda ise henüz bir gelişme söz konusu değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here