Uzun bir süredir gündemi meşgul eden ve takıma geri dönüp dönmeyeceği merak konusu olan Serdar Aziz ile alakalı önemli bir gelişme yaşandı. Buna göre başarılı stoper oyuncusunun affedileceği öğrenildi.

Fatih Terim Özrünü Kabul Edecek

Devre arasından önceki maçtan sonra yaşanan gelişmeler, Serdar Aziz’e büyük bir tepkinin gösterilmesine neden olmuştu. Başarılı oyuncu, uzun süredir takıma geri dönmek için büyük bir çaba sarf ediyordu. Bu konuda nihayet muradına ermiş durumda. Çünkü Fatih Terim, futbolcuyu affedecek ve onu kadroya geri alacak. Bunun nedeni ise belli oldu.

Sarı kırmızılı takımın elinden çıkarmak istediği Maicon’un durumu henüz belli değil. Her ne kadar Galatasaray oyuncuyu göndermek istese de, işler tam tersi bir istikamette de gelişebilir. Ayrıca Ozan’ın ayrılma durumu da var. İki futbolcunun aynı anda gitmesi, stoper bölgesinde sorunlar yaratabilir. Böyle bir sürpriz ile karşı karşıya kalmak istemeyen Galatasaray, oyuncuyu affedecek. Hatta bunun çok kısa bir süre içinde gerçekleşmesi bekleniyor. Futbolcuların yakında kampa gireceği ve Serdar’ın da buna dahil olacağı artık kesin gibi.  Ayrıca Eren Derdiyok hakkında henüz net bir karar verilmediği de söylenmekte. Fatih Terim’in genç oyuncu ile bir görüşme daha yapacağı belirtildi.

Takıma Yalan Söylemişti

Serdar Aziz, devrenin son maçında Telekom Arena’da oynanan Sivasspor karşılaşmasında kadroya dahil edilmemişti. Maç öncesinde teknik heyet ile bir görüşme yapan futbolcu, midesinden rahatsız olduğunu söylemiş ve maça çıkmamıştı. Ancak gerçek daha sonra anlaşılmıştı. Galatasaray takımının başarılı savunma oyuncusu, tatile erken çıkmak adına böyle bir yalan söylemişti.

Karısı ile Maldivler’e giden futbolcu, eşinin yapmış olduğu paylaşımlardan sonra gündeme gelmişti. Birçok sarı kırmızılı takım taraftarı oyuncuya tepki göstermişti. Kulüp ise kendisi ile görüşmüş ve en kısa zamanda bir kulüp bulmasını ifade etmişti. Serdar Aziz ise özür dilemek istediğini defalarca söylemişti. Bu girişimler en nihayetinde bir sonuca ulaştı. Serdar Aziz, takım ile beraber çalışmalara kısa sürede başlayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here