Geldiği günden beri sarı lacivertli takımın en çok eleştirilen isimlerinden birisi olan Sliman hakkında birçok farklı transfer iddiası gündeme geliyor. Leicester City takımından kiralanan oyuncunun, devre arasında takımdan ayrılmak istediği dile getirildi.

Suudi Arabistan’a Gidebilir

Fenerbahçe forması ile toplamda sadece 4 gol atabilen Slimani, taraftarların hedefi haline gelmiş durumda. Kaçırdığı pozisyonlar, kaptırdığı toplar ile istenmeyen adam ilan edilen futbolcunun, yönetim ile bir görüşme yaptığı söylenmekte. Bu haber Arap basınına ait. Buna göre Slimani, devre arasında kontratını iptal etmek ve başka bir kulübün formasını giymek istiyor. Suudi Arabistan takımlarının oyuncu ile yakından ilgilendiği yazılıyor. Ancak bu konuda henüz bir doğrulama söz konusu değil.

Beşiktaş’a Gidecek Mi?

Futbolcunun ülkesi Cezayir’de ise oyuncu ile alakalı şok bir iddia ortaya atıldı. Henüz doğruluğu kanıtlanmamış habere göre futbolcu, Beşiktaş takımı ile görüşme yapmak ve futbolculuk hayatına bu ülkede devam etmek istiyor. Siyah beyazlı ekibin uzun süredir bir forvet oyuncusunu takıma katmak istediği biliniyor. Ancak bu ismin Slimani olması neredeyse imkansız gibi görünmekte.

Ada’ya Dönebilir

Bunun yanı sıra oyuncuya dair konuşulan bir diğer durum ise İngiltere’ye dönüp dönmemesi. Geçtiğimiz hafta futbolcunun, Leicester City takımı ile bir görüşme yaptığı söylenmişti. Buna göre oyuncu eski takımında oynamak istiyordu. Fakat İngiliz ekibi, sezon sonuna kadar bunun mümkün olmayacağını bildirdi. Futbolcunun bir diğer İngiliz ekibi olan Fulham tarafından istendiği söylenmekte.

Fenerbahçe Yollamak İstiyor

Fenerbahçe yönetimi, oyuncuyu bir an önce elden çıkarmak istiyor. Bunun temel nedeni ise futbolcunun maliyeti ve ortaya koymuş olduğu kötü oyun. Slimani, yıllık olarak 4.250 milyon Euro gibi devasa bir para alıyor. Ancak karşılığında vermiş olduğu katkı çok az. Slimani’nin de şu an için tek amacı takımdan ayrılmak. Futbolcu, ilk yarı bitmesine rağmen halen takıma adapte olmuş değil. Taraftarlardan çok büyük tepki alıyor. Ayrıca Soldado’nun iyileşmesi ile beraber artık yedek soyunmaya başladı. İlerleyen günlerde bu konuya dair önemli gelişmelerin yaşanması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here