Fenerbahçe kulübünün geçtiğimiz sezon renklerine bağladığı yıldız göçü Soldado tesislerde Fenerbahçe sportif direktörü Damien Comolli ile büyük bir tartışma yaşadı. Yıldız oyuncuyu odasına çağıran ve onu sattığını söyleyen Comolli hiç beklemediği bir tepki ile karşılaştı.

Sen Kimi Sattığını Zannediyorsun

Sarı lacivertli kulübün yıldız futbolcusu Soldado Fenerbahçe kulübünde kendisinden beklenilen performansı bir türlü gösterememişti. Yıldız futbolcu için transfer döneminde birkaç kulüp ile görüşülmüş ancak oyuncunun satış işlem gerçekleşememişti. Uzun bir süredir Fenerbahçe kulübünün maç kadrosunda yer alamayan yıldız futbolcunun sorununun yönetim ile değil Damien Comolli ile olduğu öğrenildi.

Yıldız oyuncu Soldado’nun Fenerbahçe sportif direktörü Damien Comolli ile yaşadığı bir sorun yüzünden kadroya alınmadığı ve cezalandırıldığı iddia edildi. Yıldız oyuncuyu odasına çağıran Damien Comolli yıldız golcüye Suudi Arabistan’dan bir teklif olduğunu söyledi. Kulübe çok iyi bir teklif sunulduğunu söyleyen Damien Comolli, şuan senin transferin için Suudi’ler ile bir görüşme yapıyorum. Kulübe reddedemeyeceğimiz bir teklifte bulundular. Al sen de istediğin maaşı söyle diyerek telefonu Soldado’ya uzattığı belirtildi. Bu durum üzerine adeta çılgına dönen Soldado’nun Comolli’nün telefonunu duvara atarak kırdığı daha sonrasında ise sen kim olduğunu düşünüyorsun da benim haberim olmadan beni başka bir kulübe satıyorsun. Ben mal değilim diyerek odadan çıktığı iddia edildi.

Cocu’nun Tavırları Futbolcuları Rahatsız Ediyor

Fenerbahçe kulübünün yeni sezonda takımın başına getirdiği Hollandalı teknik adam Cocu’nun Fenerbahçe takımını yönetememesi futbolcuları da rahatsız etti. Fenerbahçe ile çıktığı maçlarda başarısız bir teknik direktörlük performansı sergileyen Cocu taraftarlar tarafından atılan eleştiri oklarının hedefi oldu. Fenerbahçe başkanı Ali Koç’un eğer çok büyük bir facia yaşarsak devre arasında Cocu’ya bir çözüm bulurum demişti. Hollandalı teknik adam Cocu bu açıklamanın ardında Fenerbahçe takımının başında gittiği dinamo Zagrep deplasmanından 4-1 yenik dönmüştü.

Dinamo Zagrep maçından sonra futbolcularının gözünde de saygınlığını kaybeden Cocu’nun gideceği Fenerbahçeli futbolcular tarafından hissedildi. Futbolcular takım kurgusu için hoca ile aynı fikirde değil ve Volkan, Soldado gibi isimler günah keçisi ilan edilmekten rahatsız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here