Beşiktaş’ta forma giyen Talisca, imza krizi ile karşı karşıya kalmakta. Nitekim Brezilyalı futbolcunun yeni döneme yönelik henüz anlaşmalara yanaşmadığı ifade ediliyor. Bu anlamda da imza atılmadığını ve bu durumun Beşiktaşlı yöntemin tarafından ihmal olarak duyurulduğunu belirtmek gereklidir. Öyle ki yeni transferler döneminde Talisca ile anlaşmaya varılmadığı görülüyor. Aynı zamanda ödemelerden kaynaklı olarak da sorunların çıktığı yine dile getirilmekte. Brezilyalı futbolcunun ödemelere yönelik şikayetleri olduğu ortaya atıldı. Bundan kaynaklı olarak da yeni dönemde Talisca’nın forma giyip giymeyeceği tam bir soru işareti. İmza krizinin arkasından ödemelere yönelik açıklamaların gelmesi de Talisca’nın ne olacağı konusunda soru işaretlerini arttırmaya devam ediyor.

Beşiktaş yönetimi tarafından Talisca’nın 21 Milyon Euro karşılığında imza atması sağlanmıştır. Benfica’dan satış opsiyonu temel alınara kiralanan futbolcunun arkasından yine teklif aldığı görülüyor. Nitekim Mayıs ayında sunulan teklifin akabinde herhangi bir açıklamaya yer verilmemiştir. Öyle ki futbolcunun tüm bu tekliflere olumsuz yanıt verdiği düşünülüyor. Bundan kaynaklı olarak da henüz Beşiktaşlı yönetimden yana herhangi bir açıklamaya geçilmiyor. Direk olarak Benfica ile anlaşma yapılmasından dolayı sorunların yaşandığı dile getiriliyor. Sadece kulübten yana anlaşmaların olmasından kaynaklı Talisca’nın imzaya yer vermediği ifade edilmekte. Bu durum yönetimin futbolcuya yönelik ihmali olduğu şeklinde ki dedikoduları da doğurmakta.

Önce ki sezonda kulübten yana anlaşmalara gidilmiştir. Bu anlamda Talisca’nın herhangi bir imzası olmadığı için kulübün suçlu bulunması söz konusudur. Sezonun bitmesine yakın olarak da ünlü oyuncuya yeni teklif götürülmüştür. Ancak baştan imzaya yer verilmediği için oyuncunun teklifleri geri çevirdiği dile getiriliyor. Menajeri tarafından da bu konuda açıklamalar yapılmıştır. Sadece ihmal değil bunun yanı sıra ödemelerin de göz önünde bulundurulması söz konusudur. Şöyle ki futbolcunun ödenmeyen primlerinin sayısı oldukça fazla olduğu söyleniyor. Aynı zamanda yöneticilerin verdikleri sözleri tutmadıkları da dile getirilmekte. Tüm bu olumsuz durumlardan dolayı da ünlü futbolcunun yeni sezona yönelik teklifleri geri çevirdiğini anlıyoruz. Konuyla alakalı açıklamaların ise yakın tarihte duyurulması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here