3 aydır teknik direktörü olamayan Fenerbahçe’de halen bir isim ile anlaşmaya varılamadı, onlarca farklı teknik direktör ile görüşen kulüpte aday sayısı ikiye düşürüldü. Sarı Lacivertli yönetimin iki teknik direktör adayı Erol Bulut ve Nenad Bjelica. Hırvat teknik adam Bjelica ile Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut arasında tercih yapacak olan Fenerbahçe yönetiminde Erol Bulut ismi ön planda.

3 Ayda 25 Farklı İsim İle Görüşüldü

Yaklaşık 3 aydır 25 farklı isim ile görüşen Fenerbahçe yönetimi takımı çok iyi bir çalıştırıcıya emanet etmek istiyor ve bu nedenle karar aşamasında son derece titiz davranıyor. Sarı lacivert camiasından gelen son haberlere göre yönetim biri yerli diğeri yabancı olan iki isim arasında tercih yapmaya karar vererek 25 isimde sayıyı ikiye indirmiş. Yerli çalıştırıcı olarak camianın beklediği isim Erol Bulut, yabancı ismin se Hırvat teknik adam Nenad Bjelica olduğu iddia edildi. Sarı lacivert yönetimi Erol Bulut isminde karar alırsa bunun açıklanması sezon sonu yapılacaktır çünkü Bulut halen Aytemiz Alanyaspor’u çalıştırıyor ve ligde iki takımın karşılaşma olasılığı mevcut.

Bjelica Maddi Olarak Zorluyor

Fenerbahçe ve Aytemiz Alanyaspor ligde ki puanlarında da birbirilerine yakın iki takım, Erol Bulut ile anlaşmanın sağlanmaması halinde yerli isim olarak düşünülen Abdullah Avcı. Emre Belözoğlu’nun Avcı ismine sıcak baktığı bu ismin kulübün maddi durumuna da uygun olduğu söylenenler arasında. Fenerbahçe yönetimi Bulut ile anlaşmanın sağlanmaması durumunda Hırvat teknik adam Nenad Bjleica’yı istiyor ancak Bjelica’nın ücretini Euro olarak talep etmesi, sözleşmede ki tazminat maddesi ile şampiyonluk bonusları kulübü ekonomik anlamda zorluyor.

Fenerbahçe Kırklarelispor İle Kardeş Oluyor

Bu arada Fenerbahçe, Türkiye Futbol Federasyonu 2. lig kulüplerinden Kırklarelispor ile kardeş takım olacak. Kırklareli kulüp başkanı Volkan Can kardeş takım projelerini dile getirerek pandemi öncesi bunun gerçekleşmediğini ama salgından sonra Fenerbahçe ile kardeş takım projelerini hayata geçireceklerini ifade etti. Başkan Can Ali Koç ve ekibini burada çok güzel ağırladık onlarda bizi İstanbul’da aynı güzellikle ağırladılar dedi.

PAYLAŞ
Önceki İçerikKulüpleri İflas Eden Futbolculara Maddi Destek
Spor Güncel, sizler için gündemi takip eder ve usta yazar kadrosu ile en can alıcı konuları sizlerle buluşturur. Detaylı analizleri ile sporun nabzını tutar ve bahis tutkunları için bir rehber niteliği taşır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here