Bordo mavili Karadeniz ekibi Göztepe maçında aldığı yenilgiye rağmen ilk 11’ini bozmayacak. Trabzonspor Kasımpaşa maçına Göztepe maçının ilk 11’i ile çıkacak. Değişiklik yapılacak tek yer Kasımpaşa maçında cezalı durumda olan Yusuf Yazıcının bölgesi olacak. Bunun dışında Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman kadrosunda değişikliğe gitmeyecek.

Takıma Güveniyor

Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman’ın Göztepe karşısında çıktığı kadroyu bozmamasının amacı takıma güvendiğini göstermek 2-1 kaybedilen Göztepe maçı sonrasında kameraların karşısına geçen teknik direktör Ünal Karaman futbolcularına sahip çıkarak oyunun 2. Yarısından memnun kaldığını verilen mücadeleyi beğendiğini dile getirmişti. Yıldız teknik adam gol yollarında sorun yaşayan oyuncularına güvendiğini ve verdikleri mücadelelinin elbet karşılığını alacağını dile getirmişti. Cumartesi günü Kasımpaşa’yı evinde ağırlayacak olan Trabzonspor takımında cezalı Yusuf yazıcı dışında Göztepe maçında kadroda yer alan herkesin yine kadroda olması bekleniyor. Ünal karaman yaptığı bu hareket ile takımına güvendiğinin mesajını verecek.

Trabzonsporlu yıldız futbolcularda hocalarının kendilerine verdiği şansı değerlendirmek ve galibiyet almak için sahada yer alacaklar. Trabzonspor rakibi Kasımpaşa’yı yenerek 3 puanı cebine koymak ve Akhisar deplasmanına moralli bir şekilde çıkmak istiyor. Uzun zamandır dışarıda galibiyet bulamayan Trabzonspor deplasman galibiyeti hasretini de Akhisarspor maçında bitirmeyi amaçlıyor.

Onur Kıvrak ve Burak Yılmazla Özel Görüşme

İzmir temsilcisi Göztepe karşısında 2-1’lik bir skorla mağlup olarak ayrılan Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman takımın yenilgisinin hemen ardından maç içerisinde hatalı bir gol yiyen tecrübeli kaleci Onur Kıvrak ve bir penaltı atışı kaçıran yıldız golcü Burak yılmaz ile özel bir konuşma gerçekleştirdi. Futbolun bir takım oyunu olduğunu dile getiren Ünal Karaman Göztepe mağlubiyetini üstünüze almayın. Bu mağlubiyetin sorumlusu siz değilsiniz. Takım olarak ilk yarıda çok kötü oynadık ve maç ilk yarıda bitti zaten moralinizi bozmayın ve taraftarlarımızın bizden beklediği galibiyeti onlara biran önce armağan edin. Dediği öğrenildi. Tecrübeli teknik adam Ünal Karaman Kasımpaşa karşısına son iki maçtan mağlup ayrılan Trabzonspor kadrosu ile çıkacak. Yıldız futbolcularına ben size güveniyorum mesajı veren Ünal Karaman oyuncularından galibiyet bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here