Trabzonspor kulübünün teknik direktörü Ünal Karaman iki forvet oyuncusunun gösterdiği performanstan da oldukça memnun. İki oyuncusundan birisini kesmenin haksızlık olacağını düşünen Ünal Karaman Kasımpaşa karşısındaki oyun sistemi ile diğer karşılaşmalara çıkacak. Kasımpaşa karşısında çift forvet oynatan ve bundan memnun kalan Ünal Karaman Burak ve Rodallega ikilisini forvet hattında görevlendirecek.

İç Sahada Çift Dış Sahada Tek

Trabzonspor kulübünün tecrübeli teknik direktörü Ünal Karaman oyun planını belirledi. tecrübeli teknik adam iç sahada oynayacağı maçlarda Burak ve Rodallega ikilisinden aynı anda yararlanacak ve çift forvet sistemiyle oynayacak. Ancak dış sahada oynadığı maçlarda rakibinin zorluğuna göre Rodallega veya Burak ikilisinden bir tanesini forvet hattında görevlendirecek. Burak ve Rodallega’nın birbirine olan uyumundan oldukça hoşlanan Ünal Karaman bu ikilinin galibiyet getireceğine inanıyor.

İdmanlarda da sürekli olarak çift forvet deneyen Ünal Karaman Kasımpaşa maçındaki performanstan memnun gibi gözüküyor. Trabzonspor kulübünün üst sıralara yerleşmesini amaçlayan Ünal Karaman bunu Burak ve Rodallega ikilisi ile yapmayı planlıyor.

Olcay Şahan Affedildi

Trabzonspor kulübünün tecrübeli futbolcusu Olcay Şahan Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman ile son idmanda bir tartışma yaşamıştı. Yaşadığı bu tartışma sonrasında Kasımpaşa maçının kadrosuna alınmayan Olcay Şahan affedildi. İdmanda gösterdiği isteksiz tavırlar yüzünden teknik direktör Ünal Karaman’ı sinirlendiren Olcay Şahan Trabzonspor idmanından gönderilmişti. 31 yaşındaki yıldız futbolcu ile küçük bir tartışma yaşayan Ünal Karaman futbolcusuna tepkisini açıkça dile getirdi. Ünal Karaman, Olcay Şahan oynamak istiyor. Gösterdiği tepkileri bu yüzden anlayabiliyorum. Kulüpteki herkes forması için kıyasıya bir mücadele veriyor. Olcay Şahan’da diğer tüm oyuncularım gibi değerli bir oyuncu dedi. Yakın çevresi ile durumu paylaşan Ünal Karaman formayı hakkaniyetle dağıtırım. Bu yüzden benle ufak bir tartışma yaşadı diye oyuncuma kin güdecek değilim.  Bir maç kadro dışı kaldı zaten bu onun için yeterliydi. Performansı istediğim seviyede olduğu sürece ona sahada yer vereceğim. Olcay çok karakterli bir çocuk Trabzonspor için Feda demiş bir çocuk. formayı hak ederse alır. Dediği öğrenildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here