MKE Ankaragücü’ne 2-1 yenilen Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Ünal Karaman yenilmiş olmalarından dolayı çok üzgün olduklarını söyledi.

Duran Toplarda Sıkıntı Yaşıyoruz

Süperlig’in 26. Haftasında deplasmanda oynadıkları karşılaşmadan mağlup ayrılan Çaykur Rizesporun çok iyi bir futbol sergilediğini ifade eden teknik adam Ünal Karaman “önceki haftalara bakıldığında farklı bir kimliğe bürünerek çok güzel bir oyun ortaya çıkaran takımda yeteri kadar uzun boylu futbolcu olmasına rağmen duran toplarda sıkıntı yaşıyoruz.

Kazanmak İçin Daha Fazlasını Yapmak Zorundayız

MKE Ankaragücü maçında da ilk yarıda duran iki top sebebi ile sıkıntı yaşadık, çevirebilirdik pozisyon vardı ancak kazanmak için daha fazlasını yapmak zorundayız” dedi. Kaybettikleri maçlardan ve mağlubiyetliklerden ders çıkararak gelecek haftalarda çok daha iyi bir oyun kuracaklarını dile getiren Çaykur Rizespor teknik direktörü Ünal Yaman Trabzonspor teknik adamlığından şu anki takımın başına gelmesi ile ilgili soruyu da cevapladı.

Camiaya Ve Oyuncularıma Rehberlik Edeceğim

Maç sonrası yaptığı basın açıklamasında Ünal Karaman şunları söyledi. “Bizler insana hizmet ediyoruz ve asla hiçbir kimseyi kategorize etmedim, şampiyon takım için harcadığım emek ile küme düşme olasılığında bulunan takıma verdiğim emek arasında kesinlikle hiç fak yok. Daha fazla motivasyon ile takımım için çalışıyorum, mücadele insan ruhunun temelidir, bizde ekibimizle tüm mücadelemizi edeceğiz, camiaya ve oyuncularıma rehberlik edeceğim ve bulunduğum durumdan şikâyetim olmadı ve olmayacak. Kavga adamı yapım ile zafer kavgasını sürdüreceğim, korkmam ve hayatım boyunca hiç korkmadım, bugüne daima mücadele ederek geldim, orada da taraftarın hayali için çalışıyordum burada da taraftarın hayali için çalışıyorum. Tek fark mücadelemizin hedefinin değişmesi, dileğim gayretimiz karşılığını bulur ve başarılı oluruz.”

İnsan Sağlığı Her Şeyden Önemli

Maçların seyircisiz oynanması konusunda da insan sağlığının her şeyden daha önemli olduğunu ifade eden Karaman elbette seyircinin olmasını istediklerini kaydetti. 

PAYLAŞ
Önceki İçerikSeyircisiz Maç Galatasaray – Beşiktaş Derbisini Etkiledi
Spor Güncel, sizler için gündemi takip eder ve usta yazar kadrosu ile en can alıcı konuları sizlerle buluşturur. Detaylı analizleri ile sporun nabzını tutar ve bahis tutkunları için bir rehber niteliği taşır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here