16 yıldır Fenerbahçe formasını terleten kaptan Volkan Demirel Rize maçı sonrasında sportif direktör Comolli ile konuştu. Volkan Demirel herkesin bildiği gerçekleri Comolli’nin yüzüne vurunca olanlar oldu. “takım birbirine uyum sağlayamadı, yeni hoca geldi, yeni bir sistem başlattı ancak eski sistemimiz daha iyiydi.” Dediği öğrenildi. Bunun ardından Fransız direktör Comolli Volkan’ın söylediklerini Ali Koç’a başka bir dil ile anlatınca yönetim ve Volkan arasında ipler gerildi.

Comolli Volkan’ı Odasına Çağırdı

Üst üste gelen puan kayıpları sonrasında Fransız sportif direktör Comolli Volkan Demirel’i odasına çağırarak takımın neden bu halde olduğunu sordu. Bunun üzerine kaptan Volkan Demirel bütün gerçekleri Comolli’nin yüzüne vurdu. Bunu beklemeyen Comolli Volkan’ın söylediklerine çok sinirlendi eski sistem daha iyiydi diyen Volkan Demirel’in düşüncelerini Fenerbahçe kulübü başkanı Ali Koç’a daha farklı bir şekilde ileten Comolli Volkan Demirel ve Fenerbahçe yönetimi arasındaki ipleri germiş oldu.

Taraftarlar Tepki Gösterdi

Fenerbahçe kulübünün formasını 16 senedir üstünde taşıyan Volkan Demirel’in kadro dışı bırakılmasına sarı lacivertli taraftarlardan büyük tepki geldi. Zaman zaman eleştirdikleri ancak Fenerbahçe kulübünde özel bir yere sahip olduğunu bildikleri Volkan Demirel’in sarı lacivertli formaya verdiği yıllarından sonra bu şekilde kadro dışı bırakılmasına içlenen Fenerbahçe taraftarı sosyal medya zerinden kaptanları Volkan Demirel’e destek mesajları yağdırdı. Hatta bir kısım taraftar Ali Koç ve yönetimini vefasızlıkla suçladı.

Ali Koç Özür Dilesin Dedi Volkan Kabul Etmedi

Fenerbahçe’nin Medipol Başakşehir kulübü ile berabere kaldığı maç sonrasında mikrofonların karşısına geçen Ali Koç Volkan Demirel için konuştu. Eğer özür dilerse takıma yine kabul edilir. Fenerbahçe olarak onu affederiz dedi. Bunun üzerine suskunluğunu koruyan Volkan Demirel bir açıklama yaptı ve özür dilenecek bir şey yapmadığını dile getirdi. Yıldız futbolcunun Comolli ile yaşadığı tartışma sonrasında yönetim ile arasındaki ipler gerildi. Ancak oyuncunun kadro dışı kalmasının sebebi yönetimden bir kişi ile girdiği sözlü tartışma olduğu iddia ediliyor. Volkan Demirel yönetimden bir kişiye ben senden daha fazla Fenerbahçeliyim deyince kadro dışı kaldı. Yönetimdeki bu isim ise Semih Özsoy olarak biliniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here